Росія не має наміру реструктуризувати борг України, - заступник міністра фінансів

14 травня 201514:50

Росія не має наміру брати участь у реструктуризації боргу України. Про це повідомив журналістам заступник міністра фінансів Сергій Сторчак, пише INTERFAX.RU.

"Ця штука називається в програмі розширеного фінансування" боргова операція ". Ми в борговій операції участі не беремо і не збираємося брати участь", - сказав Сторчак.

Він зазначив, що в червні Росія очікує від України виплати за бондами. "20 червня ми чекаємо чергову виплату за купоном", - повідомив заступник міністра фінансів.

"До грудня місяця ще дожити треба, а там подивимося, що буде далі. Я виходжу з того, що Україна зацікавлена, і це мета її програми рефінансування - у поверненні на боргові ринки глобальні", - сказав Сторчак, коментуючи журналістам можливість позову до арбітражного суд проти України.

За словами заступника міністра, щоб повернутися на глобальні боргові ринки, необхідно, насамперед, "виконувати зобов'язання перед інвесторами, власниками облігаційних випусків - це найважливіша передумова". "Виконання зобов'язань за облігаційними випусками відповідає власним довгостроковим інтересам України", - зазначив Сторчак.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 07:32
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 лютого 2020

  Хода на честь Небесної сотні: люди поклали квіти до каплички на Інститутській

   
  • 4 лютого 2020

  Відвід судді від адвокатів Дугарь відхилили

   
  • 3 лютого 2020

  Суд 4 лютого вирішить, чи продовжувати термін дії домашнього арешту Дугарь

   
  • 3 лютого 2020

  ТСК з нападів на активістів та журналістів погодила перелік кейсів, якими займатиметься

   
Система Orphus