Росія офіційно відібрала Севастопольський морський завод Порошенка

3 квітня 201514:16

Севастопольський морський завод, кінцевим власником якого є президент України Петро Порошенко, офіційно зареєстрований в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб Росії.

Згідно з даними російського реєстру, українське підприємство зареєстрували як державну власність Росії 19 березня 2015 року під назвою Державне унітарне підприємство "Севастопольський морський завод", повідомляє програма Першого Національного і Радіо Свобода "Схеми".

В Україні діяльність підприємства, що займається кораблебудуванням і ремонтом уже наявних суден, юридично не припинена. За офіційними даними SMIDA, 89% акцій товариства належить ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд "Прайм Ессетс Кепітал", власником якого є Петро Порошенко.

В управлінській компанії Петра Порошенка "Прайм Ессетс Кепітал" підтвердили, що завод "влада" Криму відібрала, а не купила.

"Прайм Ессетс Кепітал" Севастопольський морський завод не продавав. Територія Криму окупована Російською Федерацією", – заявив журналістам Радіо Свобода Андрій Вовк, адвокат фонду.

Як уже повідомляли, Севастопольський морський завод у рамках прийнятих "урядом" міста організаційних рішень починає набір працівників. "Державне унітарне підприємство "Севморзавод" пройшло російську державну реєстрацію 19 березня.

Уже призначено директора підприємства - Юрія Халіуліна. З понеділка (30 березня) розпочнеться прийом працівників на виробництво.

Близько 95% потужностей підприємства збережені, його технічний стан буде оцінено додатково фахівцями.

Восени минулого року лідер окупаційної "влади" в Севастополі Сергій Міняйло заявляв, що український президент виставив на продаж судноремонтний завод.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.11.2018, 22:21
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus