Колесніков презентував опозиційний уряд

Опозиційний Кабмін заявляє, що планує протидіяти нинішній владі
Фото: Максим Кудимець/INSIDER
31 березня 201513:05

У Києві в залі Чемпіонів на НСК "Олімпійський" розпочалася презентація опозиційного уряду.

Опозиційний Кабмін очолив Борис Колесніков, в його складі 4 віце-прем'єра і 12 міністрів. Представив прем'єра глава парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко, повідомляє прес-служба "Оппоблока".

"Створивши опозиційний уряд і вибравши прем'єр-міністром Бориса Колесникова, наша фракція зробила важливий крок щодо протидії нинішньої влади. Опозиційний уряд - важлива складова української політики. Суспільство має побачити альтернативу рішенням сьогоднішньої влади", - зазначив політик.

Юрій Бойко також додав, що опозиційний уряд буде готувати законодавчі акти, які фракція буде виносити на розгляд в парламент, буде продукувати рішення, альтернативні політиці уряду Яценюка і робити "все для економічного розвитку країни та досягнення миру".

Як зазначив у своєму виступі прем'єр-міністр Борис Колесніков, Опозиційний блок і опозиційний уряд будуть виступати за беззастережне виконання Мінських угод, реальне розширення повноважень регіонів і боротьбу з корупцією.

У складі опозиційного Кабміну Вадим Рабинович обійняв посаду віце-прем'єра з контролю за діяльністю правоохоронних органів, Наталія Королевська - віце-прем'єра з соціальної політики і пенсійну реформу, Олександр Вілкул - віце-прем'єра з індустріалізації та відновленню Донбасу, Михайло Добкін - віце-прем'єра з реформі місцевого самоврядування.

Ігор Шурма став міністром охорони здоров'я, Микола Шишман - міністром АПК, Володимир Шемаєв - міністром інфраструктури і транспорту, Костянтин Стогній - міністром внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій, Віктор Скаршевський - міністром фінансів, Михайло Папієв - міністром соціального забезпечення.

Міністром економічного розвитку і торгівлі став Євген Мураєв, міністром ПЕК - Володимир Макуха, міністром юстиції - Юрій Котляров, міністром освіти, культури, науки, у справах сім'ї та молоді - Олена Колесникова, міністром екології - Павло Жила, міністром закордонних справ - Костянтин Грищенко.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

 • у Колесникова слюнки текут, глядя на т о, как без рыгов расходится по кеарманам каженное бабло. А еще жаба давит, что Лагун сумел и при новой власти сохранить своё древнее ремесло, а они оказались не у дел!

18.11.2018, 01:18
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus