Visa в Росії почала працювати з Національною системою платіжних карт

19 лютого 201516:58

Міжнародна платіжна система VISA переводить внутрішні російські транзакції на процесинг Національної системи платіжних карт (НСПК). Як повідомляє прес-служба Банку Росії, відповідний договір сторони підписали 18 лютого, повідомляє ТАСС.

"Банк Росії, АТ" НСПК "і ТОВ" Платіжна система "ВІЗА" також уклали тристоронній договір, що визначає порядок надання розрахункових послуг за вищевказаними операціями через Банк Росії ", - йдеться в повідомленні регулятора.

До цього аналогічний договір з Банком Росії уклала інша міжнародна платіжна система MasterCard. Згідно з чинним законодавством міжнародні платіжні системи повинні перевести обробку внутрішньоросійських транзакцій по картах на процесинг НСПК до 31 березня 2015 або внести забезпечувальний внесок у розмірі середнього дводенного обороту.

Напередодні заступник директора департаменту національної платіжної системи Банку Росії Тимур Батиров заявляв, що не бачить перешкод для переводу обробки внутрішньоросійських транзакцій по картах Visa на процесинг НСПК і очікує, що договір з міжнародною платіжною системою буде підписано найближчим часом.

Разом з тим, Банк Росії не виключає, що міжнародні платіжні системи JCB, American Express і ChinaUnion Pay переведуть обробку внутрішньоросійських транзакцій на процесинг НСПК.

Він також зазначив, що російська платіжна система "Золота корона", яка має "пристойний обсяг" операцій, поки не зверталася в Банк Росії для підключення до НСПК.

Оператор НСПК - відкрите акціонерне товариство, 100% акцій якого належить Банку Росії. 1 липня 2014 набув чинності закон про створення в Росії національної платіжної системи.

Він був прийнятий після того, як навесні 2014 міжнародні платіжні системи Visa і MasterCard відмовилися обслуговувати картки клієнтів російських банків, які підпали під санкції США через Крим.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.11.2018, 04:13
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus