Як я подався в поліцейські

У Києві почалися тести для охочих потрапити в дорожньо-патрульну службу поліції
29 січня 201509:30

19 січня МВС України оголосило про початок реформи ДАІ. У зв'язку з цим відкрили набір претендентів на навчання у новій патрульній поліції м. Києва.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Еки Згуладзе, до першого туру за менш ніж 10 днів анкети подали 17 тисяч кандидатів. 37% з них - жінки. Вчора Арсен Аваков повідомив, що анкет від охочих уже 27 тисяч.

- Серед кандидатів - люди з кількома вищими освітами та люди з ідеалами, - говорить Згуладзе.

У автора статті теж дві освіти й ідеали, тому він вирішив спробувати стати новим поліцейським.

- Ти ж хочеш змінювати систему, то йди! Буде як у Грузії. Зарплата 6-8 тисяч, - сказали черкаські друзі.

За умовами МВС, претендентом може стати кожен, кому від 21 до 35 років, без судимостей, з повною середньою чи вищою освітою, фізичним і моральним здоров’ям. Для цього на сайті міністерства потрібно заповнити стандартну анкету: ПІБ, паспортні дані, освіта. До всього потрібно вказати наявність водійських прав і відповісти на запитання "Чи працювали ви і ваші близькі родичі в МВС, на якій посаді і чому звільнилися?". 

Тож я заповнив анкету і через декілька днів отримав листа від МВС із запрошенням на перший етап відбору - тестування загальних навичок, комп’ютерне тестування на вміння логічно мислити.

- Для проходження тесту просимо з’явитися 27 січня 2015 року о 08:30 за адресою: м. Київ, вул. Кудряшова, 8, Навчально-науковий інститут права та психології, - було написано на папірці.

Також нагадали, що відбір кандидатів передбачає проходження медичної комісії, здачу нормативів фізичної підготовки, перевірку навичок керування автомобілем, психологічний тест і співбесіду. 

Далі мою мотивацію трошки згасили:

- Навчання відібраних кандидатів передбачає їх щоденну присутність з 09:00 до 18:00, крім вихідних днів, упродовж двох із половиною місяців (орієнтовно березень-травень 2015 року). Тривалість навчання може змінитися в разі необхідності. Всі етапи відбору та навчання будуть проходити в м. Києві. МВС України не бере на себе зобов’язання із забезпечення проживання та проїзду для мешканців інших міст і селищ.

Три місяці своїм коштом прожити в Києві задля такого навчання - трошки складно, хоч ніби й обіцяють стипендію в розмірі 2000 грн. Але то все потім. На перший раз вирішив їхати.

О 08:00 біля брами Інституту вже з десяток таких, як я. 27 січня - перший день тестування, і ми перша група. В основному хлопці, є кілька дівчат. Вік - 25-30 років. Нинішніх даішників серед нас немає. У міністерстві кажуть, що подалося на перездачу не так багато, але проходитимуть тест з усіма. Ті, хто подаються, здебільшого безробітні.

- Чого ж потягнуло в міліцію? – питаю в гурту.

Чоловіки віджартовуються:

- Романтика. Наша служба і апасна, і трудна, - говорить Микола.

Киян мало. Переважно люди з області. Таня приїхала з Тернополя. Навчається в університеті МВС.

- У майбутній професії я вже розчарувалась, але може це якась зміна. Подружка намовила мене подати анкету, бо сама подавала. І от я тут. Пройду тести - буду вирішувати. Бо треба ж у Києві бути. Але сподіваюся, що таке створюватимуть і в Тернополі, то якось переведуть.

О 08:30 нас запускають на територію. Вишиковують, перевіряють прізвища. Курує цим директор інституту, який перед тим усіх студентів, які запізнилися, криком відправив гуляти до наступної пари. 13 осіб, серед яких я і троє дівчат, ведуть в одну аудиторію, 7 - в іншу.

Проходячи коридорами, натикаюсь на напис: "Ніщо не коштує нам так дешево і не цінується так дорого, як ввічливість". (Мігель де Сервантес). Здається, саме цього вимагатимуть від нових патрульних.

Аудиторія - комп’ютерний клас. Двоє викладачів.

- Кому нада водічкі, то у мєня єсть. Грівна стаканчік. Атлічнікам - полстаканчіка. Но за 50 копєєк, - напевно жартує старший з них.

Кожного кандидата перевіряють, потім дають логін і пароль для входження на сайт із тестом.

- Сумки під стіл. Телефони на стіл. Не переживайте. Це буде щось на зразок IQ-тесту. Почнемо о 09:30.

Тест на логічне мислення й увагу. Дається 60 запитань, поділених на чотири блоки. Один із блоків - математичний. Правильна відповідь - 1 бал.

- Ви увійшли як Захар Сергійович Колісніченко, - пише мені система.

- Всьо, зашлі. Тогда пожалуйста. Не перемовляєтесь. Тест індивідуальний!

До кожного блоку питань є інструкція. Вже читаючи її, почав підсміюватися від того, що уявив, як би її читав нинішній стереотипний ППСник, і що про неї сказав би. А вже про питання й поготів. Я як не старався їх запам’ятати, проте зараз жодного не згадаю. Але схожі на ті, що в класичних тестах на здатність логічно мислити, які є в інтернеті. Питання часом абсурдні, але так задумано.

Викладач слідкує як я вирішую тест. Вони їх теж бачать уперше.

Интересно, - констатує викладач.

- Може комусь треба ручку і листочок? - чомусь посеред тесту надумав запитати він.

- Певно що не варто, бо тест має на меті, аби ми вирішували про себе, в голові, - заперечив я. - Особливо математичний блок.

Викладач не звернув уваги і роздав усім аркуші та ручки. Відразу всі заходились записувати обчислення. Я заперечив ще раз, проте марно. Теж узяв аркуш і переписав на нього кілька питань з кожного етапу тесту, бо дослівно їх нізащо не запам’ятати, а розповісти дуже хочеться.

Через 50 хвилин перший кандидат звітує про виконання. Результат має одразу. Його назагал не оголошують. Із виразу обличчя хлопця я розумію, що результат "не дуже".

Потім дівчина біля мене завершує. 47 - підглянув я. 47 із 60. Непогано.

Тепер моя черга. Результат - 51 бал.

- О, нєплохо, - каже викладач. - А если б не спешил, проверил, то, может, было бы лучше.

Я погоджуюсь, бо, зізнатись, результатом не задоволений. Забираю аркуш із переписаними питаннями, але викладачі протестують.

- Міліцейская тайна. Нєльзя. До свидания. Что дальше, мы не знаем. С Вами свяжутся.

Блукаю коридорами інституту, аж поки мене зголошується провести чоловік у шкірянці з хутром на комірі.

- І як? - запитують жіночки в гардеробі.

- Не знаю. 51 з 60, але нічого не казали.

- Ну, ви перші. Першопроходці. І сьогодні ще чотири групи, і так весь тиждень. А чого в міліцію?

- Бо не довіряю їм, - пояснюю. - Тож сам вирішив піти туди і зсередини міняти, а не критикувати тільки.

- Ну, удачі.

При брамі інституту вже чекають із наступної групи.

Олег з Дніпропетровської області запитує, як усе минуло. Розповідаю і цікавлюся, чому він тут:

- Та захотілося, щоб було як у Грузії. Бо в нас уже невиносімо. Корумпіровано всьо. До того ж, зарплата хороша. Престиж. На пенсію раніше.

Будеш переїжджати, як пройдеш відбір?

- На навчанні в сестри поживу. Потім у гуртожиток. Але то ще дожити треба.

З приміщення інституту виходить Микола, з яким ми розмовляли вранці. Він набрав 43 бали.

- Кажуть, що вище середнього – харашо. А було і 28, і 30. На математичних я швидко пішов. А на перших не вкурив. Не поняв, шо, куда і почьом. Сидю і не можу одбить. А потом вкінці уже мозок почав працювати. Тра було шоколадку якусь з’їсти. Як я поняв, то я не попав. Бо претендентів тисячі, а бал невисокий. І набор наче до 5 лютого. 

- Може, і мій бал не помогти, - кажу.

Сьогоднішній тест перший із трьох – Ека Згуладзе назвала його тестом загальних навичок. Він має показати три головні навички людини – вербальні, письмові та математичні.

Другий тест буде давати психологічний профіль людини і визначати її справжню мотивацію і чи може вона працювати в поліції.

І останній етап - особиста зустріч у присутності психіатра та психолога.

А далі навчання. Як уже анонсували в МВС, повного курсу правознавства не буде - тільки те, що потрібно патрульним у житті.  Будуть нові дисципліни – корупція, етика, комунікація, робота з населенням. Перша команда інструкторів приїде з Америки, зокрема з ФБР.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

 • друзу підскажіть будь ласка хто пройшов ?????

 • які умови навчання?

 • Подскажите пожалоста, какие документи надо иметь при себе для прохождения ВЛК.

 • Подскажіть пожалуста, які потрібно мати при собі документи для прохождения ВЛК.

 • ЦЕНТР ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА ПРОФЕСІЙНОГО ПСИХОФІЗІОЛОГІЧНОГО ВІДБОРУ МВС УКРАЇНИ 01021, Інститутська вул., 29 Телефон: (0-44) 254-70-64 Це профільний заклад МВС. Дізнайся у них, де знаходиться диспансер по твоєу місцю прописки\проживання.

 • Кто где брал сертификаты подскажите пожалуйста....?!

 • Я так понимаю, после прохождения ФИЗо и ВЛК будут вызывать до психолога?? Никого еще не вызывали??

 • Born Ussr, вже зробив, за 2 шт. 33 грн.... сегодня проходил ВЛК, нужно идти еще завтра... Скажите пожалуйста, после прохождения всех врачей, отправляют до психолога и психотерапевта?? там тесты сдавать или как??

 • Афанасий Петросян . Та просто в лікарню пішов би.. Я робив, за сертефікати заплатив 9 грн))

 • В конторе сертификаты взяла... по 150 за штуку. Как оказалось это для влк неважно.. но они типа нужны в дальнейшем в твоем деле

 • Хто проходив ВЛК, там забір ткрові беруть з вени чи з пальця? Бо щось з вени не сильно люблю

 • Ирина Антоненко, Ну как там с сертификатами, взяли в той конторе медстрахсервис?? Сколько стоило??

 • Кто-нибудь проходил тест mmi?

 • вже прийшло запрошення на ВЛК, але мабуть це був мій останній екзамен

 • по поводу не хочу отжиматься каждый день...пока бегала по врачам... эти же врачи рассказывали как девочкам в шутку задавали вопросы типа : "а чего ты туда идешь?" ответы девушек поразили и меня тоже... лучший ответ "я ж такая красивая буду бумажки перебирать с места на место... " а НЕФИГА бабоньки это вам не 8е МАРТА и не курорт... это тяжкий труд! 24 часа в сутки а иногда и по голове хулиганье настучать может!!! потом конечно оценят по заслугам ну или новая молодая кровь поступит на ППС и только тогда с красивыми глазками пойдем в управу на бумажную работу.

 • Ірина Антоненко, я вам написала в ФБ, якщо не важко дайте відповідь!

 • Ух ти, вітаю зі здачею на відмінно! Коли я здавала фізо в нас ніхто навіть не вписувався в нормативи, не те що б здати їх на 5))) але нам сказали що фізо не дуже важливо, бо більшість відсіюються на ВЛК і у психолога, а тих хто їх пройде за 3 місяця навчання підтягнуть по фізо)))) особисто мене це лякає, я не хочу щодня віджиматись від полу))))

 • Вадимка Братский , вчора 20 лютого здавав фізо, всі нормативи на 5 здав=)

 • Ирина Антоненко, спасибо за ответ... а тестов никаких не было?? на реакцию и т.д. и т. п.??

 • Физо еще не сдавала, ММРL тож нет, балл по тестам 52/60... ... по поводу Нарко-Психо-... в интернете нашла контору Медстрахсервис ( работают без выходных и в течении получаса дают сертификатики... нужен ток паспорт, завтра иду делать)

 • подробно : толпа людей как в блин в ЖЕКе ... очередь везде занимать надо... итак бежишь сдавать кровь и мочу( так как они принимают до 10) а потом врачи 1-ЛОР 2-Окулист 3-Хирург,дерматолог 4-Невропатолог 5-Терапевт 6 ЕКГ 7 Стоматолог .... 8 Флюраграфия(если есть то не проходишь) 9 Гинеколог(ну эт девушкам)... После чего идешь к глав ВЛК а он отправляет тебя за сертификатом Нарколога и Психиатра по месту жительства... как только ты это все занесешь главВЛК (если конечно ты здоров) ты ГОДЕН

 • Ирина Антоненко, поздравляю... Физо проходила?? Можешь подробней описать прохождение ВЛК?? И если нет сертификатов и флюшки ,можно и там пройти?? Там направляют куда-то или самому нужно искать где пройти нарколога и психиатра?? Спасибо, жду ответ.

 • Ребятки, прошла ВЛК.. (частично) кто туда идет берите сразу флюшку и сертификаты от нарколога и психиатра дабы не ездить туда дважды. ПыСы проходила на Вышгородской... край географии а потом еще лесочком

 • Vasilisa Markova, я перечитал внимательно 10 раз уже... но когда я брал неделю назад справку 086-0, мне сказали что запрос нужен с мокрыми печатками, вот и спрашиваю!!! А на горячей линии сказали, что они физически не могут всем прислать запрос с печатями ,так что просто распечатывайте на принтере и несите в поликлинику, просите их на честное слово, мне кажется - это бред...

 • ну так вони ж детально все пишуть у листі! чому ви не читаєте лист а опираєтесь на поради сторонніх людей? є два варіанти - або розруковуєте ту виписку що у додатку до листа і з нею йдете в свою поліклініку або так йдете і кажете що вам необхідна виписка із медичної документації для проходження ВЛК. Там в лікарні вони все добре знають

 • Vasilisa Markova, а как взять эту выписку с медицинской документации?? в письме есть запрос, что с ним нужно делать?? Если не трудно, дайте мне ответ..

 • написали що запрошують на ВЛК 24 лютого на 08.00. При собі мати паспорт, результати флюорографії у разі її наявності та проходження напротязі останнього року, виписку із медичної документації за міцем реєстрації чи проживання. також було вказано, що медичне обстеження передбачає - аналіз крові, аналіз сечі, флюорограму у разі відсутності, та огляд профільними лікарями.

 • Vasilisa Markova, наверное отжимание а не поджимание))) А что тебе написали? Какие с собой документы брать?? Какие-то справки нужно взять? И на когда пригласили??

 • фізо здавала учора, щойно прийшло запрошення на ВЛК.... якось дивно. Із трьох нормативів лише 2 здала (біг), піджимання не харахували взагалі.... Але на ВЛК вже запросили.... А дівчат які зі мною здавали ще не запросили, хоча вони всі три нормативи здали.... А взагалі хочу сказати що нас будо 8 гру по 22-25 чоловік у кожній,лише дівчата, у нормативи вписувались лише одиниці. Я в групі здала найкраще біг на 100 і на 1000 м., але зовсім не здала піджимання. За якими критеріями відбирають мені не зрозуміло... Може освіта все таки грає більшу рольніж вони говорять??? у мене вища юридична, плюс 8 років стажу за спеціальністю

 • Афанасий Петросян , Нет, 14-я группа), ну мы вместе, по ходу дела, сдавали) Все будет гуд у Вас, по возрасту специально и сделали градацию. И я думаю они по сумме будут решать, всего что было сдано (анкета+тесты+физо) + кто и кем есть) У Вас точно шанс велик, удачи.

 • Vladimir Kravchenko, ну если они реально будут смотреть на возрастные категории, то возможно ,а если нет, то я в пролете... а ты случайно не в 18-й группе был?? Вроде бы узнал тебя..

 • Афанасий Петросян, если вы сдали на такие замечательные оценки, Вас точно с такими результатами позовут на ВЛК, можете уже готовить все сертификаты и справки.)

 • Все сдал, в своей возрастной группе, позорно на 3, но сдал=) Единственное ооооочень удивил человек с секундомером на 100м, были в группе легкоатлеты которые пробежали как-то странно на 4 и даже на 3 (скромное возмущение было у всех и претензии к 100м, как без них, но к слову - точно по делу!). В остальном организация отличная и люди приветливые. Посмотрим что будет дальше...

 • Vasilisa Markova, понятно, я так спросил, мало ли.. Короче говоря, сегодня сдавал ФИЗО... по своей возрастной группе, сдал на 3, 4, 5... честно говоря, был на ровне со всеми... только были и до 25 лет, и до 30-ти... теперь посмотрим, прошел или нет... ждем приглашение, если оно конечно будет... )))

 • Афанасий Петросян , нет, ничего нельзя менять. Так как скажут и как покажут, если не так значит не засчитывают и все. Мужчины - бег 100 м., бег 1000 м., подтягивания, женщины - челночный бег 100 м., бег 1000 м., отжимания

 • Вот нормативы по возрастным группам (фото с стадиона старт) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=642522525852090&set=p.642522525852090&type=1&theater Сам иду позорится=) (возможно) на 9:00 19.02.2015... Нужно пробовать...

 • Иван Дякив, це дівчатам треба 26 разів віджатися?? А чоловікам можна вибрати віджимання замість підтягування??

 • На пятерку нужно отжаться 26 раз

 • В Когось є контакти комісії з фіз чи адміністрації? Через певні причини не з"явилася на фіз тестування. І скажіть будь ласка скільки разів дівчатам потрібно віджатися?

 • Вадимка Братский, дякую

 • Я слышал что с белым билетом не допускают на влк,но думаю попробовать стоит ,всякое бывает

 • Вова Свінцицький , не парся по поводу армии...Я офицер)))На это там особо никто не смотрит!!!Так мне по крайней мере показалось!!!Пробуй и все!!!

 • Афанасий Петросян , не знаю....Скорее всего нет...потому что до сих пор тишина)))Даже "Тройки " наверное не спасли))))

 • Vasilisa Markova, я такої ж думки. Взагалі то я здоровий на 100%, але самі розумієте - армія.... Я думая не один такий є, в них же є мед.огляд - хай перевіряють.) Взагалі, якщо хтось знає точно - дайте будь-ласка знати

 • Вова Свінцицький, не думаю що варто опиратись на те що тут вам скажуть. Варто спробувати! якщо дійсно є бажання працювати в патрульній службі то краще спробувати ніж думати вийде чи ні. Мені також 300 км і важко їздити туди-сюди, тим паче я ще працюю на іншій роботі і взагалі не уявляю що буде далі.... але все одно буду пробувати пройти конкурс

 • Вам на имейл должны были бланк отправить на медкомиссию. Скиньте пожалуйста у кого есть, нужен сегодня-завтра. mirotvorec-r@rambler.ru

 • може хтось підскаже, якщо в армії не служив і в військовому квитку пише щось ніби як не придатний до військової служби, далі є смисл приходити на фізу і так далі...? тільки мені потрібно точно знати, мені 500 км до Київа

 • Вадимка Братский, так ты прошел физо или нет? Ты же вроде бы написал, что бег на тройку, а подтягивание 1 раз засчитали... Тебя вызвали на ВЛК?

 • Vasilisa Markova , если честно, то я буду первый!!!!Бывшый следак, проф. футболитст......

 • Кто-то прошёл уже влк?

 • Вадимка Братский , посмотри внимательно в чек, там написано - благотворительный взнос?? Мне тоже сказали (и в письме было написано) что без справки не допустят к физо, сказали где ее взять. Но я так понимаю что справка не имеет никакого отношения к мед осмотру как этапу отбора в потрульную службу. а вот такой вопрос ребята, из тех кто проходит все эти тесты - только честно, все равно конфиденциально - с какой целью вы туда, т.е. в патрульную службу, идете? интересно просто.

 • Tsybin Tsybin , да обычная, для поступающих в ВУЗ!!!У меня со здоровьем без проблем, и мать доктор наук, медецинских)))Просто письмо так пришло, что времени не было все проходить, через сутки после письма уже надо было на физо!!!

 • Vasilisa Markova , позвонил на горячую линию и спросил про справку, сказали куда прийти и где взять!!!Прорезная 25, там спросили сразу в "новую полицию"???150 в кассу ,20 минут ожидания!!!И аля, улю!!! даже чек дали!!

 • Вадимка Братский , вот чувствую и я не пройду на физо.... и по поводу покупки справки 086-о - это не мед.осмотр, а обычная справка для поступающих в ВУЗ, медосмотр или (ВЛК) это отдельно. Кстати, не понимаю почему вы так дорого заплатили за справку, с меня ничего вообще не взяли... так выдали

 • Добрый день, помогите советом : Тесты прошол, физру уверен, что пройду, а вто с ВЛК нет уверености зрение неочень и уверен, что окулист зарубит- подскажите, что делать !?

 • Доброе утро, Вадимка Братский подскажи справку ты покупал 086-О или другую? Спасибо

 • Vasilisa Markova, все действительно странно))У меня ни какого ВЛК не было, тупо сказали где купить справку!!А потом сразу физо, на счет подготовки, это ты зря надеялась!!Сдал весь бег на "три", по их нормативах,подтягивание не засчитали вообще....Из 9 раз "1" если честно, то даже для меня это было сложно!!!!(проф. спортсмен, футболист, закончил играть в 2006..)теперь тишина!!Наверное, бег им важнее, чем мозг:))На первом тесте 53))

 • Если информации после теста MMPI психологу покажеться недостаточно то отправят сдать еще несколько тестов. О возрастных группах замечание принял )

 • Павел Волошановский, мы говорим о возрастных группах на физ.подготовке, а не на ВЛК. И немного не понял о написанном Вами ранее посте..." могут отправить сдать дорогая тесты"?

 • И снова здравствуйте, за последним 3 дня стал в некотором роде експертом по ВЛК, и так, на возрастные группы не делят, не проходят около 50% , около 80 % по моим подсчетам отправлять на дообследование, первый день проводить стандартних врачей, на второй тест iq, mmpi тест, потом тесты по функцыональной диагностике (на реакцию), там тоже некоторые слетает, все предельно строго, потом к практическому психолог где Вас ганяют по результатам утреннего тестирования, могут отправить сдать дорогая тесты, еще был тест Люшера, потом к психиатру, и аж потом ето может для Вас закончиться )

 • https://vk.com/club87618513

 • Вадимка Братский, спасибо за ответ. Так у Вас что написано в справке? Звонил на гарячую линию, они сказали написать для вступу до патрульної служби. А по-поводу возрастных групп, так они ничего не знают... А я же пенсионер уже, не может человек на ровне с 21 летними на ровне. Так после этой проверки, я так понимаю, вызывают на комиссию? И кто может сказать, что за тест на реакцию? В чем он заключается?? А по-поводу того, что одних вызывают на ВЛК а других на Физру, может кто меньше набрал, дают шанс, типа может он супер спортсмен???

 • В тому й справа там немае ніякого номеру, тільки зворотня адреса, лист надійшов електронкою...

 • Володимире Свінцицький, довідка форми 086-о за місцем реєстрації чи проживання (краще реєстрації, бо по проживанню буде складніше її отримати). Я сьогодні отримувала - там треба пройти всіх лікарів, флюорографію, здати кров. Короче це все ДУЖЕ довго, тому рекомендую зробити завчасно. почитайте коментарі нижче, там все написано

 • Сергію, спробуйте зателефонувати на гарячу лінію. номер телефону вказано в листі, який вам надійшов

 • Що робити якщо пропустив тестування, пізно побачив запрошення....?:-(

 • тест на загальні знання здавала 10.02.2015, через декілька днів прийшло запрошення на фізо на 18.02.2015. Якщо чесно від нормативів трохи в шоці, не уявляю як звичайна собі дівчина може просто без підготовки віджатись від полу 23 рази? чи пробігти 1000 метрів за 3 з хвостиком хвилини? Але дійсно цікаво, чому одних спочатку запрошують на ВЛК а потім на фізо, а інших навпаки? Мене на ВЛК не запрошували. Загальний тест здала на 49 і була трохи розчарована результатом, думала не пройду далі, хоча викладачі які були з нами при здачі сказали що це гарний результат... хто що нового чув? хтось може вже і психологічний тест проходив?

 • сьогодні прийшло запрошення на фіз підготовку на 20 лютого. Але мені телефонували. Підскажіть будь-ласка яка довідка потрібна і де її брати

 • Спасибо за группу, Алина

 • Афанасий Петросян, да есть разделение по возрасту)))В справке можешь ничего не указывать, или просто напиши МВС..Там на это не смотрят, справку при входе забирают, после того , как на группы разделят)))

 • шукала групу поліції в контакті, не знайшла, тож вирішила зробити, можливо тут буде зручніше спілкуватись :) додавайтесь, якщо хочете) http://vk.com/club87573931

 • Добрий день усім. Викликали 19.02.2015 р. на проходження фіз.підготовки. Ви не підскажете, в довідці є пункт, куди саме предявляється довідка. Що там потрібно вказати? За місцем вимоги чи для вступу до патрульної служби? А також питання до тих, хто вже здавав, чи є розподіл по віковим групам? 21-25, 26-30, 31-35... Дякую.

 • Объясните что за "тест на реакцию".

 • Вадимка Братский , Олександр Киба , Спасибо за помощь. Запит.doc - (Центральна військово-лікарська комісія МВС України просить дати детальний витяг із амбулатрної карти.....) Его можно заполнять по месту жительства или только по прописке ? Сабіна Чернюк , а у меня указан другой адрес.... 20 лютого 2015 року о 12:00 за адресою: вул. Шолуденка, 26-28/4, м. Київ. Стадіон «Старт»

 • Мені прийшов лист із запрошенням для визначення рівня фізичної підготовленості на 11 лютого 2015 року о 09:00 за адресою: Навчально-науковий інститут підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки та Національної гвардії України, м. Київ, вул. Колекторна, 4. Але в листі було вазано" разі несприятливих погодних умов (температура повітря в день проведення тестування -10°С та нижче та/або наявність сильних опадів), перевірка проводитися не буде. Для уточнення інформації стосовно проведення перевірки за несприятливих погодних умов, просимо звертатися на «Гарячу лінію»: 044 254 94 94 . " Так як я була за містом і бачила прогноз погоди який показував,що буде -17 в 8:00 ,а в 11:00 - 9,то я зробила висновок,що тестування не буде! Аби перестрахуватися я зателефонувала на гарячу лінія 09.02.2015 і запитала чи буде проходити тестування зважаючи на прогноз погоди,у відповідь почула,що мені не можуть надати відповіді на це запитання але сказали щоб я вранці дня тестування подивилася на градусник і по ситуації діяла. Судячи з такої відповіді і прогнозу я не поверталася до міста. В день коли мали проходити тести я зателефонувала знову на гарячу лінію аби дізнатися на коли перенесли тестування,а у відповідь почула,що тести проходять аргументуючи тим ,що більшість проходить в спортзалі. Я попросила аби мене записали на наступне тестування вказавши свої дані ,але зі мною ніхто так і не зв'язався. Як думаєте, є в мене шанс?

 • Сергей Петренко , для проходження фіз підготовки необхідно лиш паспорт та (пройшовши медогляд) отримати справку форми 086-О.(я отримував за місцем проживання, коштувала 4,50 та 2 години біготні по кабінетам). Вкладення "Запит.doc" необхідне для наступного етапу (мед комісії). З цею писулькою необхідно звернутися до лікарні щоб її заповнив ваш дільничний лікар. Також можу порадити при отриманні справки 086-О відразу ж робити сертифікати нарколога та психолога 122 і 140, та отримати довідку від фтизіатра за результатом флюрографії, це значно зекономить ваш час (враховуючи те, що щоб отримати сертифікати необхідно зробити аналіг ГГТ, результат якого буде лиш через 3 дні)

 • Сергей Петренко, Что за "запит"???Просправку у меня было написано , форма 086-М, на Прорезной, 25 , в кассу платишь 150грн. и тебе дают справку, я так понял туда многих отправляют))

 • Ребята кто подскажет какие документы нужно с собой нести на физо ? У меня в письме указанно - Медичну довідку № 086-О, а во вложении есть "Запит.doc" Что с ним делать ???

 • 10 лютого здавав тест, на 48, ще не прийшло запрошення на фізу

 • Вадимка Братский. ВЛК..занимает миниму 2 дня.. за физо ниче не говорили. если пройду ВЛК..потом физо

 • Захар Колісніченко, приглашение на физо, или ВЛК??

 • Сьогодні мені прийшло запрошення. На 20 лютого Журналістська етика та жвавий інтерес зобов'язують писати про наступний етап.

 • Павел Волошановский, Ясно))А про физо еще ничего не говорили??А то мы сдавали еще 04,02...А медосмотр сказали уже с собой принести!!??

 • Вадимка Братский. физо не сдавал.. сразу на ВЛК

 • Напишите в чем состоит тест на реакцию! Пожалуйста.

 • Fog Fog, да какое на 5...Так себе с горем пополам))А действительно почему одни на комиссию, а нам сказали сразу справку взять и на физо???

 • розкажіть що перевіряє мед комісія, цікавить бо можливо і сенсу далі йти немає. Що за тест на реакцію ?

 • 2 дня.. но моя ВЛК еще не закончена. ощущение..что отбирают а "Альфу"_)) До понедельника. Был тест на реакцыю. я прошел.. но.. оно как кому дается, лично мне было сложновато.

 • Вадимка Братский, Ти фізнормативи на "5" здав?) Здається мені мій потяг теж пішов, судячи з того, як народ проходить медкомісію і з того, як я відбігав фізру) За тести я чув, начебто там були питання на які 100% треба було відповісти, тому і виходить, що далі пройшли люди з невеликою кількістю отриманих балів. Питання, чому одних запросили на медкомісію, інших зразу на фізичні нормативи? І сміх і гріх був на стадіоні, коли вишукували дужих хлопців і хтось з натовпу сказав "а прикиньте сейчас заходит министр обороны, подгоняют газоны и... все здоровы (обовязково треба було принести довідку 086-О), все молоды, то, что надо"

 • Павел Волошановский , Ты после теста сразу на ВЛК???А физо сдавал???

 • Захар, а чому Ви впевнені, що вже не покличуть? Відбір ще не закінчився, у Вас гарний результат першого тестування, знаю людей які проходили далі і з гіршим результатом. Може у Вас все ще попереду. Павле, раджу перш за все пройти тест на реакцію, там дають лише одну спробу. Якщо комп'ютер видав результат... з ним не посперечаєшся. Нехай щастить!

 • Да. ВЛК это и правда жесть _ за сегодня с 12 до 14-00 отсеяли при мне 17 человек. более половины отсеял офтальмолог. там по моему предел не менее 0.8 на каждый глаз. у кого линзы. очки и т.д можно сразу уходить. тест на реакцию?? такого не было . пока_ но завтра на 9-00 тест психолога_ Аа.. еще много вопросов после АКГ _ там короче пишут какие проблемы. а они есть почти у всех.. тем немение ты проходишь ВЛК дальше.. короче жесть и потом общее заключение будет. завтра отпишусь конкретнее

 • ну, бачте, мій марафон закінчився цим тестуванням... а когось, хто перший тест склав на менш ніж 50, брали далі? *аби взяли - я б писнув дуже добре, що тут в коментарях утворився такий гарний чат (форум) - заходжу почитати - і в курсі як там далі дякую дописувачам

 • Ха-ха! я боялась, що не здам фізо, а "засипалась" на ВЛК :( Виявилось, що в мене ліве око не бачить третю (з низу)строку а лише четверту (хоча на зір я ніколи не скаржилась) і все - зір не 100% і в "космонавти" тебе не беруть! А це я ще не проходила тест на реакцію, його взагалі здають одиниці! Складається враження, що відбирають людей з супер-можливостями і здоров'ям для секретної місії в космосі :). Нажаль, мій марафон закінчився. Всім, хто ще "в строю",бажаю удачі та терпіння!

 • Якщо у вас зір не 100%, або ви робили якусь корецію зору, можети не їхати і не тратити свій час, окуліст одразу пише, що не годен. Далі обстеження навіть не проводять.

 • Я была на ВКЛ, это жесть!

 • Fog Fog, да после тестов сразу на мед. комиссию. это нормально?

 • ..після тестів мені прислали запрошення на фізо, за мед. комісію мені ніхто, нічого не надсилав. Ось ось 35.

 • Fog Fog, а ты на мед. комиссии был перед физо???(дидуган, это сколько?? :))

 • Наташа Ковальчук: знайди в інтернеті, фізичні нормативи МВС, там такі самі +/- Вадимка Братский: я теж був на фізо 04.02.15, поки мовчать, або не пройшов (я ж дідуган старий)), або погодні умови трохи відсунули фізо інших тестувальників, тому не бачать загальної картини. Павел Волошановский: тебе після тестів, зразу на мед. комісію?

 • Захар Колісніченко, А физо еще не сдавал??

 • Наташа Ковальчук , Нормативы по физо на стенде на стадионе, при входе написаны(стадион "СТАРТ")_

 • Захаре, згодна :)! Боюсь фіз.підготовку мені не пройти :( Які там нормативи?

 • Наташа, писарем візьмуть ;)

 • Кто уже проходил физо???Есть результаты??Что дальше??Физо было 4,02...

 • Ну нарешті. сюгодні отримав направлення на проходження мед. комісії _на 12.0215.. але . є одне "але" _ на проходження потрібно прийти з певним переліком готових документів: 1. Паспорт. 2. Для чоловіків - військовий квиток (або приписне свідоцтво). 3. Витяг із медичної документації за місцем проживання за останні 5 років, завірений печаткою медичної установи АБО заповнений медичною установою за місцем Вашої реєстрації/проживання запит, що знаходиться у Додатку до цього листа (електронна копія). 4. Сертифікати від психіатра та нарколога за формами 122 та 140 («з метою працевлаштування»). Для отримання цих сертифікатів при собі необхідно мати паспорт та військовий квиток (або приписне свідоцтво). 5. Довідка від фтизіатра за результатами флюорографії. 6. Для колишніх військовослужбовців строкової служби, які були звільнені зі служби протягом останнього року, - медичну характеристику з військової частини, а також свідоцтво про хворобу, в разі звільнення зі служби за станом здоров’я. Якщо наприклад з наркологом та пссихіатром все зрозуміло и проблем не виникне. то ось з пунктом №3 можуть бути як мінімум певні незручності. так як я на за останні 5 років тричі міняв місце проживання.. Так что .. будемо дивить як воно пройде_)

 • Тестування здавала ще 29, отримала 50 балів, прийшло запрошення на ВЛК. Цікавить інформація про фізичні нормативи для жінок, хто щось знає?

 • Тестування здавала 04.02. а 05.02. прийшло запрошення на ВЛК, 11.02. Необхідно приїхати на вул. Вишгородську для проходження мед.комісії. А як же фіз.підготовка?

 • далі фізкультура ) мене поки не запросили але знайомий (53 бали) вже їздив на тест будуть відбирати спочатку з тих, у кого найвищий бал 55-60, 53-55 і т. д. якщо вони не попроходять, то бал опускається так і з кожним наступним тестом Павле, успіхів!

 • Короче все прошло норм, атмосфера на тестировании нормальная ..даже я бі сказал довольно доброжелательная. В моей групе было 5 девушек из 12 чел.. Сам тест впринципе не сложный, но можна немного запутаться.. так что главное внимательность Лично я своим результат. не очень доволен _ написал на 47 Так что не знаю пройду ли дальше. так как конкурс большой. Что интересно люди абсолюто разные приходят.. одни приезжают на дорогих иномарках. другия как и я на маршруточке_) Ну чтож.. подождем.. посмотрим что будет дальше

 • Дальше физо

 • Дальше физо. Отжимание, челночый бег и бег на 1000м.

 • Здавала 31, здала на 55....чекаю на результат

 • да, очень интересно _ у меня вот в пятницу тестирование, отпишусь как прошло_)

 • сенк ю за інфу, ти напиши що там далі коли запросять ;)

13.11.2018, 11:47
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus