Світовий банк інвестує $800 млн у реконструкцію дороги Полтава-Харків

27 січня 201511:12

 

Світовий банк підтвердив наміри інвестувати $800 млн у реконструкцію ділянки автодороги Полтава-Харків. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства інфраструктури України.

"Світовий банк підтвердив намір інвестувати $800 млн у третій проект із розвитку автодорожньої сфери в Україні - ділянка Полтава-Харків дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський", - зазначено в повідомленні.

Переговори щодо змісту цього проекту тривали близько шести місяців. Реконструкція ділянки Полтава-Харків буде одним із найбільших інвестиційних проектів Світового банку в Україні. Завдяки реалізації проекту автотранспортний коридор від Києва до Харкова, який має стратегічне значення для України, буде повністю оновлено.

Передбачають, що сам проект буде складатися з двох частин. Перша - поліпшення дорожньої інфраструктури на ділянці в 130 км. Друга - це власне організація заходів, спрямованих на підвищення рівня безпеки руху, підтримання експлуатаційного стану дороги.

Нагадаємо, в Україні Світовий банк є кредитором уже двох проектів із поліпшення автомобільних доріг - реконструкції дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський. Перший проект - ремонтні роботи на ділянці від Борисполя до Лубен уже завершуються. Реалізація другого проекту - на ділянці від Лубен до Полтави - триває.

Зазначимо, що Світовий банк надасть Україні кредит у розмірі 378,4 млн дол. для енергетичного сектору.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

22.11.2018, 13:59
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus