Уряд ввів надзвичайний режим у Донецькій і Луганській областях

По всій Україні вводиться режим підвищеної готовності
26 січня 201514:49

Прем’єр Арсеній Яценюк повідомив, що уряд ухвалив рішення про введення режиму надзвичайної ситуації на території Донецької та Луганської областей.

Як повідомляє кореспондент INSIDER, під час виїзного засідання уряду Яценюк заявив, що також прийнято рішення про створення державної комісії з надзвичайних ситуацій, очолив яку сам прем'єр.

"Урядом України прийнято рішення про запровадження режиму надзвичайної ситуації на територіях Донецької та Луганської областей", - заявив Яценюк.

"Урядом України прийнято рішення про запровадження режиму підвищеної готовності на всій території держави. Метою прийняття цих рішень є повна координація всіх органів ради для гарантування безпеки громадян і цивільного захисту населення", - додав прем’єр.

Також ухвалено рішення про створення державної комісії з надзвичайних ситуацій, головою якої призначено прем'єра, а його заступниками – голову Держслужби із надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та міністра регіонального розвитку Геннадія Зубка.

 В Україні для запобігання терористичної загрози вводиться посилений режим патрулювання, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков 23 січня.

"По всій країні ми для запобігання терористичної загрози зможемо вивести ці патрулі. Особливий порядок повинен бути в Донецькій і Луганській областях", - цитує Авакова "Інтерфакс-Україна".

Раніше Україна запровадила пропускний режим у зоні АТО і зупинила пасажирські перевезення в Крим і на окуповані території Донецької і Луганської областей.

23 січня прем'єр Арсеній Яценюк доручив міністру оборони Степану Полтораку посилити патрулювання вулиць.

Також Яценюк затвердив перелік об'єктів, які з сьогоднішнього дня посилено охоронятимуть працівники правоохоронних органів.

За словами Яценюка, до таких об'єктів належать: порти, аеропорти, низка об'єктів "Укрзалізниці", гідротехнічні споруди, електростанції тощо.

Крім цього, Яценюк доручив головам обласних державних адміністрацій підготувати мобілізаційні плани економіки на випадок війни.

21 січня СБУ повідомила, що в Україні посилюється рівень залучення усіх суб'єктів боротьби з тероризмом.

"СБУ у співпраці з усіма силовими міністерствами та відомствами буде приймати всі можливі заходи для недопущення дестабілізації ситуації з боку диверсантів і терористів", - ідеться на сайті відомства.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 04:09
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 13 листопада 2019

  Адвокат переконував суд, що Онищенко купив коня на ті €500 тис., які обвинувачення просило арештувати

   
  • 7 листопада 2019

  Загибель свідка у справі Шеремета: близькі вказують на ознаки інсценування

  У свідка могли проходити слідчі дії у справі вбитого журналіста Павла Шеремета

   
  • 7 листопада 2019

  Справу ветеранів Грищенків передали слідчим у справі Шеремета

  Донедавна справу Грищенків розслідували в Івано-Франківську

   
  • 7 листопада 2019

  В справі Шеремета готують появу новікових. Одного з них вже знайшли мертвим

   
Система Orphus