Квіт підтримав скасування безкоштовного харчування в школах

19 січня 201515:42

Міністр освіти і науки Сергій Квіт вважає, що скасування безкоштовного харчування для учнів столичних шкіл не вдарить по соціальних стандартах.

Як повідомляє кореспондент INSIDER, Квіт вважає, що кошти на харчування були мізерними, а більшість дітей харчувалась за рахунок батьків.

"Я вважаю, що відміна такої норми не ударить по якихось соціальних стандартах", - сказав міністр.

"Переважна більшість дітей все одно харчувалася тим, що давали їм батьки з собою у школу, або вони давали якісь гроші, а незначна кількість, яка дійсно потребувала, вона споживала, м’яко кажучи, неякісну їжу", - пояснив він.

На думку Квіта, потрібно "виявити невелику кількість дітей, які дійсно цього потребують і не можуть без цього обійтися, і саме їх харчувати". При цьому міністр зазначив, що ціни в шкіл їдальнях не зростатимуть.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

 • ПРИ ТАКИХ УСЛОВИЯХ, УСТАНОВИТЕ В ШКОЛАХ КАССОВЫЕ АППАРАТЫ, ЧТОБЫ ТАКИЕ РОДИТЕЛИ КАК Я, МОГЛИ ИМЕТЬ ОТЧЕТ О ПОТРАЧЕННЫХ СРЕДСТВАХ И ПОТОМ В СУДЕБНОМ ПОРЯДКЕ ВОЗВРАЩАТЬ ЧАСТЬ НАЗАД!!! И ВООБЩЕ, КТО УСТАНАВЛИВАЕТ РАСЦЕНКИ??? В КИЕВСКОЙ ШКОЛЕ № 232 ЗАВТРАК СТОИТ 12ГРН, ОБЕД (СУП, ЧАЙ) 15ГРН!!!! МНЕ ДЕШЕВЛЕ БИЗНЕС ЛАНЧ В СОСЕДНЕМ КАФЕ ЕЙ ЗАКАЗЫВАТЬ!!!!

 • Квит, как тебе доказать что мой ребенок нуждается в бесплатном кормлении, если: официально я не мать одиночка, отец у ребенка имеется, НО!!!! за 7 лет он ни разу не помогал ни морально не материально, в суде его не лишили родительских прав так как "Я ЛЮБЛЮ СВОЮ ДОЧЬ И НЕ ОТКАЗЫВАЮСЬ ОТ НЕЕ", на просьбы помогать мне он не отвечает, при подаче иска о алиментах мне отказали в рассмотрении дела, так как отец неизвестно где находится, у него нет прописки!!!! а у меня зарплата 1400!!!!! 2 детей, за сад плачу 400грн, коммунальные 750, ГДЕ МНЕ ВЗЯТЬ 27 ГРН В ДЕНЬ ДЛЯ ПИТАНИЯ РЕБЕНКА???????????? зато у вас всех через уши прет!

19.11.2018, 01:09
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus