Іноземців допустять до конкурсу на директора Антикорупційного бюро

12 січня 201521:51

Конкурсна комісія з обрання кандидатів на посаду директора Національного антикорупційного бюро пропонує дозволити іноземцям брати участь у конкурсі на заміщення вакантної посади.

За таке рішення під час засідання комісії проголосували п’ять членів конкурсної комісії, двоє були проти, - повідомляє Укрінформ.

"Відповідно до статті 6 ЗУ "Про Національне антикорупційне бюро України", директором НАБУ може бути особа, яка має громадянство України. Іноземці та особи без громадянства, які подали документи для участі в конкурсі, повинні отримати громадянство України до закінчення терміну подачі документів на конкурс", - зачитав голова комісії Рефат Чубаров остаточний варіант запропонованого Комісією оголошення про початок конкурсу на обрання голови НАБ.

Таким чином, у конкурсі зможуть брати участь всі, незалежно від громадянства, але для того, щоб бути призначеним на посаду, кандидат повинен отримати громадянство України і відмовитися від наявного.

До цього з приводу допуску іноземців до конкурсу йшли дискусії, адже Закон "Про Національне антикорупційне бюро України" передбачає участь у ньому лише громадян України.

Про початок конкурсу з обрання директора Антикорупційного бюро оголосили сьогодні на сайті президента.

У прес-службі глави держави зазначають, що прийом заявок на участь у конкурсі буде тривати 30 днів.

Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати заяву, копію паспорта громадянина України, або документа, що посвідчує особу, для іноземців, заповнену особову картку (форма П-2 ДС), 2 фотокартки розміром 4х6 см, автобіографію, декларацію про майно, доходи та витрати, копії документів про освіту, медичну довідку про стан здоров'я, копію військового квитка та довідку про допуск до державної таємниці.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 17:41
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus