Депутатам БПП розказали, як поділили комітети

4 грудня 201400:11
  • 0
  • 1

Кандидати на посади голів парламентських комітетів були затверджені під час наради керівництва фракцій Ради, яке відбулося у середу ввечері.

Про це повідомили джерела "Української правди".

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин – Тарас Кутовий (БПП);

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією – Єгор Соболєв ("Самопоміч");

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики – Дмитро Андрієвський (БПП);

Комітет з питань бюджету – Андрій Павелко (БПП) або Олег Ляшко (Радикальна партія);

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування – Сергій Власенко ("Батьківщина");

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи – Микола Томенко(БПП);

Комітет з питань економічної політики – Андрій Іванчук ("Народний фронт")

Комітет з питань європейської інтеграції – Ірина Геращенко (БПП);

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності – Андрій Кожем'якін ("Батьківщина");

Комітет у закордонних справах – Ганна Гопко ("Самопоміч");

Комітет з питань культури і духовності – представник "Народного фронту", із прізвищем не визначилися;

Комітет з питань науки і освіти – Лілія Гриневич ("Народний фронт");

Комітет з питань національної безпеки і оборони – Сергій Пашинський ("Народний фронт");

Комітет з питань охорони здоров’я – Ольга Богомолець (БПП);

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки – Микола Мартиненко ("Народний фронт");

Комітет з питань інвалідів та ветеранів - Олександр Третьяков (БПП);

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин – Григорій Немиря ("Батьківщина");

Комітет з питань верховенства права та правосуддя - Руслан Князевич (БПП);

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва – Віктор Галасюк (Радикальна партія);

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України  - Михайло Папієв ("Опозиційний блок");

Комітет з питань свободи слова та інформації – Вікторія Сюмар ("Народний фронт");

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму – Артур Палатний (БПП)

Комітет з питань соціальної політики та праці – Людмила Денисова ("Народний фронт");

Комітет з питань транспорту і зв'язку – Ярослав Дубневич (БПП);

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності – представник БПП або "Радикальної партії";

Комітет з питань податкової та митної політики – Роман Насіров (БПП)

Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій – Олександр Данченко ("Самопоміч").

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики – Віктор Галасюк (Радикальна партія).

Список комітетів був зачитаний на фракції БПП, яка закінчилась  після 22 години.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1
ПЕРЕГЛЯДІВ
0
КОМЕНТАРІВ

КОМЕНТАРІ

31.05.2016, 10:43
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

    • 1 лютого 2016

    INSIDER: Лучшие материалы

    Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми

    • 0
    • 71
     
    • 31 січня 2016

    Роман Безсмертний: "Росія зацікавлена, щоб ця війна тривала без кінця"

    "З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"

    • 3
    • 31
     
    • 29 січня 2016

    Как проститься с прошлым

    Как прощаться и открываться новым возможностям, рассказывает психолог

    • 1
    • 56
     
    • 29 січня 2016

    Крымские ультрас: «Предателей мы не забудем»

    Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас

    • 1
    • 35
     
Система Orphus