Стець планує створити три департаменти Мінінформполітики

Міністерство буде займатися впровадженням інформаційної політики в Україні
3 грудня 201416:07
 • 0
 • 1

Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що планує створити у своєму міністерстві три департаменти, якій будуть працювати над основними напрямками роботи відомства.

За словами Стеця на круглому столі у Ukraine Crisis Media Center, один із департаментів буде відповідати за стратегії інформаційної політики і її впровадження в Україні.

"За час існування держави України не було створено стратегії інформаційної політики. Тому один із департаментів, і один із заступників міністра буде займатися створенням стратегії інформаційної політики і її впровадження в нашій країні", - сказав Стець.

"Другий департамент, який ми плануємо створювати, стосується загроз геополітичних та інформаційних війн. В першу чергу, тої яка зараз відбувається з боку Росії, із середини країни, і зовні. Серед країн лобістів – позиція РФ", - сказав міністр

"Там так само буде декілька людей, які будуть займатися створенням концепції інформаційної безпеки країни", - додав він.

Також Стець розповів, що третій департамент міністерства "буде займатися внутрішньою комунікацією між органами влади із дотриманням єдиної позиції впровадження цієї інформаційної стратегії".

За даними УП, у положеннях про Міністерство інформації передбачається, що відомство розробляє та затверджує державні стандарти телевізійного виробництва, стандарти соціальної реклами, забезпечує дотримання в Україні свободи слова, думки.

Також Міністерство розробляє, впроваджує та здійснює координації заходів по запобіганню нанесення громадянам шкоди через неповноту, невчасність та невірогідність інформації.

Один із пунктів положення передбачає, що відомство здійснює державну реєстрацію друкованих ЗМІ та інформаційних агентств, здійснює нормативно-правове регулювання у сферах поширення інформації.

Згідно з проектом положення, міністерство "здійснює нормативно-правове регулювання у сферах поширення інформації, просвітницької діяльності, державного інформаційного патронажу в системі освіти та державних органах влади, ЗМІ".

Також до функцій відомства відносять розробка стандартів з професій в сфері медіа та інформації, перевірку осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Крім того, Мінінформполітики буде здійснювати нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення функціонування ЗМІ, формуватиме доповідні прем’єру та президенту щодо інформаційних проектів;

Міністерство "призначає в установленому порядку на посади директорів, заступників директорів, головних редакторів державних ЗМІ".

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович стурбована тим, що в Україні вчора було створене Міністерство інформаційного політики.

"Ініціатива української влади зі створення Міністерства інформації є загрозою свободі слова. Це не спосіб боротьби із пропагандою", - написала Міятович у Twitter. 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1
ПЕРЕГЛЯДІВ
0
КОМЕНТАРІВ

КОМЕНТАРІ

30.05.2016, 19:21
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 1 лютого 2016

  INSIDER: Лучшие материалы

  Здесь мы оставляем тексты, которые нам показались самыми знаковыми

  • 0
  • 28
   
  • 31 січня 2016

  Роман Безсмертний: "Росія зацікавлена, щоб ця війна тривала без кінця"

  "З появою Гризлова мало що змінилося. Ви дискусію навколо Сталіна уявляєте?"

  • 3
  • 11
   
  • 29 січня 2016

  Как проститься с прошлым

  Как прощаться и открываться новым возможностям, рассказывает психолог

  • 1
  • 24
   
  • 29 січня 2016

  Крымские ультрас: «Предателей мы не забудем»

  Что означало быть проукраинским ультрасом в Крыму в начале оккупации, и как они живут сейчас

  • 1
  • 14
   
Система Orphus