ЦВК просить міліцію перевірити фінансування "Правого сектору"

Виборчі фонди партії отримали гроші від аноніма, що заборонено законом
26 листопада 201416:25

ЦВК просить МВС перевірити фінансові звіти про надходження та використання коштів виборчих фондів партій "Правий сектор" і "Сила і честь".

ЦВК виявила порушення вимог законодавства партіями "Правий сектор" і "Сила і честь" при перевірці фінзвітів всіх партій, які брали участь на виборах, - повідомляють Українські новини.

"Правий сектор" включив в добровольчі внески свого виборчого фонду та використовував для фінансування передвиборної агітації 7 937 гривень. З них 1 101 гривня надійшла від анонімного спонсора, а ще 6 836 гривень - від юридичної особи ТОВ "Zermatt".

Повідомляють, що законом заборонено особам з псевдонімами або анонімам вносити пожертвування у виборчі фонди партій, а самі партії зобов'язані відмовитися від таких внесків та перерахувати їх до держбюджету.

У свою чергу, "Сила і честь" призначила розпорядниками одного з рахунків партії у відділенні "Ощадбанку" двох осіб, у той час як за законодавством розпорядником може бути лише одна людина.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

 • На фоні фінансових затрат на вибори інших партій та блоків - це просто "фантастичне" порушення з боку "Правого сектора" - аж 7 937 гривень !! Багатющих спонсорів знайшов "Правий сектор", але "всевидяче око" ЦВК "при перевірці фінзвітів всіх (!?!) партій, які брали участь на виборах" відшукав аж двох порушників і явно самих багатих ! Цікаво, а як відреагувало ЦВК на всі інші порушення вимог законодавства партіями під час виборів та про які повідомлялося в ЗМІ?

19.11.2018, 02:24
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus