Міненерго дозволило імпорт електроенергії з Росії, - ЗМІ

26 листопада 201408:10

Міністерство енергетики Україна дозволила імпорт електроенергії з Росії для уникнення відключень електроенергії через брак вугілля для її виробництва.

Ще 14 листопада дозвіл було надано компанії "Енергомережа", яка може законтрактувати потужність до 1500 МВт, - повідомляє Апостроф.

Поставки дозволено розпочати з 15 листопада. Відповідне рішення було ухвалене у відповідь на прохання компанії від 6 листопада.

"Міненерговугілля не проти імпорту електричної енергії з Єдиної енергетичної системи Росії потужністю до 1500 МВт",- цитує видання лист, підписаний заступником міністра Вадимом Улидой.

Повідомляють, що з'ясувати, чи почався вже експорт електроенергії з Росії, не вдалося. Інформації про "ХК Енергомережа" практично немає. Відомо лише, що до середини 2014 року вона була зареєстрована під назвою "Енергомережаінвест".

В кінці липня компанія отримала ліцензію на право постачання електроенергії на п'ять років. Через три місяці ліцензія була переоформлена вже на "Енергомережа" у зв'язку з "зміною назви юридичної особи та її місцезнаходження".

За даними smida.gov.ua, "Енергомережаінвест" не вела фінансово-господарської діяльності в 2012-2013 роках. У квітні 2014 року головою правління став Дмитро Крючков. До квітня одним із членів наглядової ради "Енергомережаінвест" був брат нинішнього міністра Юрія Продана - Петро.

 
Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

24.11.2018, 08:22
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus