У ЦВК прогнозують завершення перерахунку голосів по проблемному 63 округу (Бердичів, Житомирська область) не раніше грудня.
Про це кореспонденту INSIDER сказав заступник голови ЦВК Андрій Магера, який курує Житомирською областю у ЦВК.
"Станом на зараз перерахували 51 дільницю. На 13-ти дільницях є незначні відмінності", - сказав він.
Водночас, за його прогнозами, щоб виконати рішення суду і перерахувати голоси на всіх 225 дільницях округу знадобиться ще чимало часу.
"До кінця листопада точно не встигнуть завершити", - сказав Магера.
На засіданні у понеділок ЦВК зобов’язала другу проблемну ОВК №38 (Новомосковськ, Дніпропетровська область) не пізніше 18 листопада доставити до Центрвиборчкому протокол з поміткою "уточнений" щодо результатів виборів у цьому окрузі.
Як повідомила заступник голови комісії Жанна Усенко-Чорна, 16 листопада Дніпропетровський апеляційний суд скасував судову ухвалу, за якою ОВК №38 була зобов’язана здійснити перерахунок голосів на 123 дільницях.
Як повідомляв INSIDER,10 листопада ЦВК не змогла вчасно встановити дані по двох проблемних мажоритарних округах №38 та №63.