Коаліційна група частково погодила угоду

14 листопада 201417:24

Учасники робочої групи частково завершили роботу над проектом коаліційної угоди у частині, яка стосується коаліційних реформ.

Як повідомляє кореспондент INSIDER, про це повідомили учасники робочої групи, яка працювала над текстом угоди.

Вони продемонстрували журналістам узгоджений текст документу більше, ніж на 60 сторінках.

"Ми завершили роботу над частиною коаліційної угоди, в якій буде визначено зміст реформ, на які буде спрямована діяльність коаліції. Сьогодні цей робочий документ буде оприлюднений на веб-сайтах усіх політичних сил, які брали участь у роботі", - сказала модератор групи, кандидат у нардепи від "Самопомочі" Оксана Сироїд.

Вона перерахувала напрямки реформ, які визначені в документі: судова реформа, оновлення влади, антикорупційна реформа, децентралізація та реформа державного управління, реформа органів системи правопорядку, реформа системи нацбезпеки та оборони, система охорони здоров'я, регуляторна політика, розвиток підприємництва, реформа енергетики, забезпечення громадян комунальними послугами, реформа фінансового сектору, інфраструктура та транспорт, реформа сільського господарства, соціально-гуманітарна реформа, забезпечення прискореного соціально-економічного розвитку, реформа виборчого законодавства та конституційна.

"Ми погодилися, що наступного тижня у вівторок та середу ми працюватимемо над розділом коаліційної угоди, які будуть стосуватися регламенту діяльності коаліції, взаємодії коаліції з Кабінетом міністрів та з опозицією. Це теж буде складовою коаліційної угоди", - додала Сироїд.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

7.12.2018, 22:53
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus