Охендовський заявляє про тиск Коломойського на ЦВК

Зокрема, з метою змусити її встановити недостовірні результати виборів
9 листопада 201412:37

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявляє про тиск голови Дніпропетровської облдержадміністрації, олігарха Ігоря Коломойського на ЦВК.

Зокрема, щодо встановлення результатів голосування на окремих дільницях округів №30 та №50, ідеться в заяві голови Центрвиборчкому, опублікованій на сайті відомства 9 листопада.

Охендовський зазначив, що в деяких виборчих округах були спроби фальсифікувати цифри протоколів, на підставі яких окружні комісії встановили підсумки, що не збігаються з волею більшості виборців, зафіксованою у виборчих бюлетенях.

"Це – округи №30 (місто Дніпродзержинськ, Дніпропетровська область) та №50 (місто Красноармійськ, Донецька область). В окрузі №38 (місто Новомосковськ, Дніпропетровська область) окружну комісію з використанням судів уже змушують переглянути чесно встановлені нею підсумки, відповідно до яких перемога одного з кандидатів є очевидною та переконливою", – йдеться в заяві.

За словами голови ЦВК, підтвердженням принципової позиції комісії стали рішення про необхідність повторного підрахунку голосів на окремих дільницях округів №30 та №50 з одночасним зверненням до правоохоронних органів.

Однак, як зазначає Охендовський, ці рішення викликали негайну реакцію фальсифікаторів.

"У різних формах мені почали надходити "переконливі прохання" зупинитися та прямі погрози. За останній тиждень мені неодноразово натякали на те, що моя принципова позиція викликала серйозне невдоволення голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського", – заявив він.

"Звичайно, я не хочу вірити, що, перебуваючи на державній службі та очолюючи одну з найбільших областей України, людина може бути пов’язана з фальсифікацією виборів, тиском на членів виборчих комісій, погрозами та шантажем. Сподіваюся, що територіальне розміщення названих мною "проблемних" округів є також випадковим збігом обставин", – додав Охендовський.

На його думку, не можуть бути правдою і розмови про спроби підкупу окремих членів ЦВК.

"Найкращим підтвердженням непричетності Коломойського до фальсифікації результатів виборів стане швидке повернення виборчого процесу в округах №№30, 38 та 50 у законне русло, а також припинення тиску на ЦВК із метою змусити її встановити недостовірні результати виборів", – резюмував голова комісії.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.11.2018, 17:34
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus