"Ленінопад" як звуження фронту Другої світової

Можна тільки радіти, що "совка" в нас залишилось якісь там кілька районів двох областей і один півострів
Великоновоселовка Донецкая область
7 листопада 201414:00

Пам'ятники Леніну, Дзержинському й іншим радянським діячам у сучасних містах - це те саме, що статуя Ісуса, Будди та ідол Перуна. Кожен ідол - це невеличкий залишок фронту, бойовий листок агресивної ідеології і капсула війни. Є лише два шляхи - війна або повалення ідола "совка".

Коли йдеться про знесення цих пам’ятників у різних містах Східної України - це не стосується лівої ідеології. Йдеться в першу чергу про убезпечення цих міст від війни за "радянського Будду".

Західна Україна позбулася всієї "совкової" атрибутики на початку 1990-х, тож танк "ополченців" із надписом "На Львов" виглядає абсолютно непереконливо і щонайменше смішно.

У Львові вже практично не залишилося адептів "совка", немає ідола, якому треба носити квіти. Доводиться носити до пам'ятника Тарасові Шевченку.

"Ленін і "совок" - це релігія. Велика перемога, велика держава і великі вожді - лише атрибути цієї релігії.

І тут є відразу кілька моментів, які ставлять агресивну секту "дєдивоєвалі" під величезні знаки питання.

Чому ті, хто святкують перемогу над іншими народами, живуть у сотні разів бідніше за тих, хто в цій війні програв?

Чому в усій Європі перемогу не святкують, а поминають загиблих і сумують за втратами?

Чому центральні монументи і пам'ятники на Сході - це "великі вожді", "вогні слави", "алеї героїв", "алеї міст героїв" і інші язичницькі символи?

Чому за невдалого пияка-реформатора Єльцина паради і 9 травня відмінили, а за тоталітарного кегебіста Путіна - перетворили на фєтіш і грандіозне свято?

Навіщо технологи Путіна вигадали "колорадський символ"? Для чого Янукович із Путіним влаштовували спільний парад, якісь спільні автопробіги й інші дурниці? Чому саме на 9 травня?

Питань дуже багато, а відповіді знайти не так і важко. Це все нова релігія Росії в старій упаковці технологій СРСР. Вєліка страна, вєліка побєда, могучий народ. Це по-перше.

А по-друге, війна на Донбасі та в Криму - історичне завершення Другої світової.

Культивізація Другої світової в Україні, особливо на сході та півдні досягла колосального масштабу. В Україні так і не відбулося примирення проукраїнського фронту (УПА, Січові Стрільці, армія УНР, армія Скоропадського і т.д.) і прорадянського фронту (Червона Армія).

Для багатьох з обох сторін таке примирення не видається можливим. Але воно потрібне було вже давно. Бо оскільки історичного діалогу не відбулося, не з'явилося якісної і цілісної освіти в школах і університетах (учителями лишилися старі кадри-"совки", які досі закликають проти "хохляндії"), ми отримали бомбу сповільненої дії.

Тепер війна на Донбасі для багатьох донеччан - це історичне завершення "боротьби проти фашизму". Вдумайтеся - під час Другої світової правдиву інформацію було здобути ще важче. Завербуватися в якусь із армій іще легше. Повірити у фейкові страшилки - елементарно. Але УПА була значно менш чисельною, ніж кількість українців у лавах Радянської армії.

Нині все навпаки - "совкових" "ополчєнців" значно менше, ніж українців. Якщо уявити цей сценарій 10 років тому, під час 2004-го, якби Росія тоді вже була готова до такого повороту подій, зона АТО поповнилася б іще кількома областями.

Йдеться про те, що зараз, як і раніше, Україна поділяється не на Схід і Захід, а на поінформованих і завербованих.

Не слід жаліти тих, хто на антипараді в День Незалежності в Донецьку кричав полоненим "фашисти" і кидав каміння, але і не слід засуджувати. Як не засуджувати і тих, хто був завербований комуністами, а не пішов захищати Україну в лавах УПА. Тоді українці мордували українців, а тепер не краще - українці ведуть полонених українців по центральній площі українського міста.

Так, це загублені люди, і загубилися вони від браку освіти, інформації і вміння вчитися і шукати істину. Це - нещасні люди.

Тут можна тільки радіти, що "совка" в нас залишилось якісь там кілька районів двох областей і один півострів. Давайте не будемо закликати "стерти Донбас" після перегляду чергових нових страшних кадрів, закинутих нам російською пропагандою. В історії вони вже закарбувалися надовго, як садисти і нацисти сучасності. Цього достатньо.

А "ленінопад", що все частіше спалахує на Сході, - це, насправді, нове Хрещення Русі. Недарма в Харкові перше, що з'явилося на місці Леніна, - це хрест. Місце для ідолопоклонства в центрі міста - це лише захист і звичка. Хронологія будь-якого прадавнього українського міста: ідол Перуна, хрест, Ленін і повернення хреста або українського прапора.

На харківській площі Свободи з часом з'явиться статуя Свободи. Але не раніше, ніж люди усвідомлять, що це справжня цінність і символ нового часу.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

 • @Miheich во-первых не только. Учите историю. Во вторых, вы хотите сказать, что Евромайдан и война в Крыму и на Донбассе - это не военные действия?

 • А почему в Европе памятники громили только в процессе военных действий?

16.11.2018, 01:47
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus