Тарута розповів про суперечки диверсанта Безлера із "ДНР"

29 жовтня 201409:30

Екс-глава Донецької ОДА Сергій Тарута заявив, що російський диверсант Ігор Безлер ("Бєс") розповів йому про свої суперечки з угрупуванням бойовиків "ДНР".

"Він (Безлер) каже, що з "ДНР" йому не по дорозі, тому що вони грабують, вбивають. Там всередині теж є суперечності з точки зору загального підходу. Зрозуміло, що не всі інструкції вони отримують з Москви", - цитує Таруту КоммерсантЪ.

За словами Тарути, Безлер є єдиним ватажком бойовиків, який виходив на переговори з владою. Говорячи про лідера угруповання "ДНР" Олександра Захарченка, Тарута сказав, що Захарченко не цікавить доля жителів Донецької області.

"Захарченко ж не думає насправді про території. Ми спілкуємося тільки з тими, хто дійсно думає про жителів, які залишилися там, про інфраструктуру, з питань життєдіяльності цих територій. Захарченко це не цікавить", - сказав він.

Тарута також повідомив, що Безлер говорив з ним, як допомогти жителям окупованих територій. "От він говорить про те, що тут територія України, треба допомагати, тут живуть українці, треба, щоб працювали підприємства", - сказав Тарута.

"Він погодився при цьому, що вони працюють за українським законодавством, в українській податковій та фінансовій системі. Він готовий забезпечувати безпеку, обговорювати питання підготовки до зими", - додав Тарута.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.12.2018, 17:43
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 травня 2019

  Перезахоронення радіоактивних відходів з Цибулевого у Чорнобилі: всі деталі

  НАТО реалізує проект із захоронення РАВ у Кіровоградської області

   
  • 21 травня 2019

  Судді Окружного суду вдруге не прийшли на іспит: реакція правоохоронних органів

  Правоохоронці вважають це не своїм профілем або ж чекають на заявника

   
  • 21 травня 2019

  Жадан, класики та книги ветеранів: що робити на Книжковому Арсеналі

   
  • 21 травня 2019

  Боєць «Соколу» дав свідчення про “беркутівців” з чорної роти та снайперів МВС 20 лютого

   
Система Orphus