Порошенко обіцяє провести до 2020 року реформи у 8 пріоритетних сферах

25 вересня 201414:28

Президент Петро Порошенко заявив, що його програма Стратегії розвитку - 2020 для України передбачає 8 основних пріоритетних сфер.

"Наші пріоритети: антикорупційна реформа, оновлення влади та бюрократичного апарату", - заявив Порошенко під час прес-конференції.

Серед інших реформ, які потрібно провести в Україні, Порошенко назвав: судову реформу, реформу правоохоронних органів, децентралізацію влади, податкову реформу, розвиток підприємництва, реформи системи безпеки та підвищення енергонезалежності України.

"Стратегія-2020 передбачає понад 60 реформ іа спеціальних програм, які треба запускати майже одночасно", - заявив Порошенко. За його словами, команда експертів почала працювати над програмою Стратегії розвитку - 2020 100 днів тому.

Також Порошенко заявив, що до 2020 років Україна повинна провести зазначені реформи для подання заяву про членство у Європейському Союзі.

"Двері ЄС для нас відчинені, я в цьому абсолютно впевнений. Останній раз це зафіксовано в надзвичайно важливому для нас рішенні Європарламенту, після синхронної ратифікації угоди про асоціацію", - заявив Порошенко.

"Мета наших амбітних реформ - досягти до 2020 року рівня, щоб подати заявку на членство в Європейському Союзі", - сказав Порошенко.

Фото: INSIDER
Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 03:26
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 17 серпня 2019

  Face-to-face. Бійці ММА помірялись поглядами перед боями

  Зусиллями ринг-анонсера процедура "Face-to-face" перетворилась на гумористичне шоу

   
  • 16 серпня 2019

  Московський суд залишив під вартою шістьох українських моряків

  Суддя відмовилася виконувати рішення Міжнародного трибуналу

   
  • 16 серпня 2019

  НАБУ через суд зобов'язали відкрити провадження щодо Грицака

  Розпочато досудове розслідування за фактом можливого, на думку заявника, штучного створення доказів обвинувачення та інших фальсифікацій керівництвом СБУ

   
  • 16 серпня 2019

  Обвинувачені у незаконному арешті активіста Пасічника 7 місяців не могли ознайомитися із матеріалами. Один з них - помер

  В суді по справі екс-заступниці прокурора Ілони Клюге та слідчого Віталія Матюши щодо незаконного арешту активіста задовольнили черговий відвід судді

   
Система Orphus