Родина заступника Яреми привласнила 140 га державних водойм, - ЗМІ

23 вересня 201411:51

140 гектарів водойм поблизу сіл Мала та Велика Солтанівка Васильківського району у Київській області належать родині заступника Генпрокурора Анатолія Даниленка.

Спочатку ставки належали Держпідприємству "Забір’я", яке згодом стало акціонерним товариством. Спершу у нього ввійшли приватні фірми, а потім вийшли, отримавши частину майна товариства – державні ставки, - повідомляють Наші Гроші.

Згодом ставки були перепродані іншим фірмам, хоча згідно із законом ставки могли бути лише в оренді. Після позовів прокуратури 129 гектарів повернули державі. Решту 140 га прокурори приватникам "здали" через судову схему.

Повідомляють, що у суд на їх повернення прокуратура подала лише в грудні 2013 року, коли сплив строк позовної давності. І хоча прокурори могли його подовжити, вони вирішили цього не робити.

Тепер ці 140 га належать фірмі "Солтанівка Каскад". Її власниками майже весь час були троє людей. В’ячеслав Даниленко – син заступника Генпрокурора Анатолія Даниленка. Микита Ільїн – син Геннадія Ільїна, якого в пресі називають колишнім начальником охорони Петра Порошенка.

Зараз Ільїн є депутатом Київради від УДАРУ, заступником голови Комісії з питань боротьби з корупцією. Третім співвласником значився народний депутат, який нещодавно вийшов із КПУ, Руслан Скарбовійчук.

Нині "Солтанівка" переписана на племінника Геннадія Ільїна Євгенія та сестру Руслана Скарбовійчука Лесю Швець. Телефон фірми зареєстрований на Мирославу Чубук.

Жінка мала спільний бізнес із Олексієм Лисицею. А той значився співзасновником "родинної" фірми Даниленків та Ільїних "Київ-інвест".

За місцем фактичної реєстрації фірми журналістів відправили додому до власника у с. Хлепча Васильківського району Київської області. У цьому селі виявився маєток заступника генерального прокурора Анатолія Даниленка.

Також повідомляють, що журналістка програми "Наші гроші" Аліна Стрижак під час зйомок відповідного сюжету про Генпрокуратуру отримала погрози щодо неї та її родини.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 04:41
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus