В інтернет-ЗМІ вдвічі зросла кількість політичної джинси, – моніторинг ІМІ

10 вересня 201416:22

Рівень політичної джинси в інтернет-ЗМІ України зріс майже вдвічі, порівняно з попереднім місяцем.

Такими є дані моніторингу джинси та неналежного маркування у серпні, який проводить Інститут масової інформації (ІМІ).

Зокрема, за тиждень моніторингу всіх новин чотирьох інтернет-видань експерти ІМІ виявили 57 публікацій із ознаками замовлення, тоді як у липні – 37. При цьому 80% із цих публікацій – політична джинса, і лише 20% – комерційна.

"Рівень політичної джинси свідчить про початок передвиборчої кампанії не лише де-юре, але і де-факто. Мобілізувалися як "старі" "джинсовими" – Сергій Тігіпко, Петро Симоненко, "Батьківщина", Наталія Королевська, Олег Ляшко, так і "новенькі" – Ольга Богомолець, Партія розвитку України та інші", – прокоментувала результати експерт ІМІ Олена Голуб.

За її словами, поки що складно назвати явного лідера з розміщення замовних матеріалів, оскільки передвиборча кампанія лише стартувала.

За даними моніторингу, у друкованих виданнях рівень джинси поки що залишається на рівні попереднього місяця – 2% від загальної кількості публікацій.

Зазначено, що в серпні експерти проаналізували 347 публікацій у 6 загальнонаціональних друкованих виданнях, що вийшли в період із 18 по 24 серпня, та всі новини 4-х інтернет-видань, що вийшли за цей тиждень.

Як відомо, проект із моніторингу джинси та неналежного маркування ІМІ проводить у 6-ти загальнонаціональних друкованих виданнях ("Комсомольская правда в Украине", "Факты", "Корреспондент", "Газета по-українськи", "Сегодня" і "Український тиждень") та 4-ох інтернет-виданнях (Лига.net, Обозреватель, УНІАН і LB.ua).

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

19.11.2018, 01:07
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus