"ДНР" і "ЛНР" готові до режиму тимчасового припинення вогню

4 вересня 201417:50

Керівництво так званих "Луганської та Донецької народних республік" запропонувало свій план по врегулюванню ситуації на південному сході України, який передбачає тимчасове припинення вогню та ряд інших заходів.

"В цілях стабілізації обстановки і припинення кровопролиття на південному сході пропонується ряд заходів, в першу чергу введення з 15:00 5 вересня режиму тимчасового припинення вогню з боку силових структур України і ополчення південного сходу", - повідомляє з посиланням на представника бойовиків Інтерфакс-Україна.

Серед інших заходів, передбачених проектом мирного плану - введення з 15:00 5 вересня заборони на польоти бойової авіації над територіями підконтрольними бойовикам.

Керівництво "республік" також пропонує "надати місії ОБСЄ дані об'єктивного контролю повітряного простору засобами РФ".

"Здійснити під егідою ОБСЄ міжнародний контроль дотримання умов припинення вогню та моніторингу обстановки, для цього розділити створювану зону безпеки на п'ять секторів, в кожному з яких мати місію спостерігачів у кількості до 40 осіб з виставленням 3-4 стаціонарних і 2-3 рухливих спостережних постів ", - йдеться в проекті.

При цьому пости пропонується забезпечити засобами спостереження, зв'язку та відеофіксації.

Проект плану передбачає також відкриття з 10:00 7 вересня гуманітарних коридорів для пересування біженців і доставки гуманітарних вантажів в міста Донецької та Луганської областей автомобільним і залізничним транспортом.

Спостерігачі відзначають, що пропозиції "республік" корелюються з планом по врегулюванню ситуації на сході України, який оприлюднив 3 вересня в Улан-Баторі президент РФ Володимир Путін.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 00:50
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus