В Болгарії забороняли носити українську символіку, - МЗС України

26 липня 201415:49

Міністерство закордонних справ обурене і категорично засуджує дискримінаційні та українофобські вчинки керівника групи аніматорів літнього табору "Містраль" на узбережжі Чорного моря в Болгарії Ігоря Абессінова по відношенню до дітей з України. 

Українські дипломати взяли до уваги свідчення родичів українських дітей та очевидців. Згідно з повідомленням, Абессінов заборонив демонструвати і носити українські національні символи в таборі відпочинку, - повідомляє прес-служба МЗС України. 

У відомстві підкреслили, що в цьому випадку мало місце "моральне знущання, якого було завдано дітям з України через демонстративний вияв неповаги до української національної символіки". 

Як повідомляють, ці факти можуть свідчити про вчинений Абессіновим злочин дискримінації за національною ознакою, порушення прав і свобод людини, розпалювання ксенофобських настроїв та міжетнічної нетерпимості.

"Подібна поведінка є неприпустимою для демократичного суспільства та європейської держави, в якій працевлаштований цей громадянин, та не може залишитися без належної реакції української та болгарської сторін", - йдеться в повідомленні прес-служби. 

У зв'язку з цим МЗС України направляє ноту в зовнішньополітичне відомство Республіки Болгарія з проханням дати правову оцінку діям Абессінова, провести розслідування цього інциденту та вжити заходів, щоб не допустити подібних випадків у майбутньому. 

З метою надання необхідного консульсько-правового захисту та сприяння українським дітям, а також з’ясування усіх обставин, до місця інциденту прибув український консул.

Справа перебуває на особливу контролі МЗС та Посольства України в Республіці Болгарія.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

 • В данном случае я категорически не доволен работой и позицией журналистов "подававших" эту информацию. В заглавии которое светится во всех поисковиках именно в Болгарии запрещают носить украинскую символику, более продвинутый читатель вчитавшись понимает что на територии Болгарии в международном детском лагере "Мистраль"(я надеюсь люди ассоциируют значение этого слова не только с военной верфью Франции) отдельным физическим лицом отвечающим за анимацию запрещалось ...дальше по тексту.Я вот интересуюсь журналист не профессионал или заказной???

16.11.2018, 10:12
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus