Мобілізація дасть 15 нових бойових частин і 44 частини забезпечення, – Парубій

22 липня 201412:30

Третій етап часткової мобілізації в Україні дозволить додатково привести у бойовий стан 15 бойових військових частин та 44 частини бойового забезпечення потреб оборони.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій на засіданні Верховної Ради 22 липня.

Він розповів, що завдяки тому відмобілізуванню, яке було проведено весною цього року, відмобілізовані та приведені в бойовий стан 53 військові частини Збройних Сил та 18 частин інших військових формувань.

Це, за словами Парубія, дало змогу створити угрупування військ і сил, адекватних рівню загрози на березень-червень, посилити охорону держкордону на загрозливих напрямках та запобігти вторгненню регулярних військ Росії на континентальну Україну, як із Криму, так і півночі, сходу та придністровського напряму.

"Третій етап часткової мобілізації в Україні дозволить додатково привести у бойовий стан 15 бойових частин та 44 частини бойового забезпечення для забезпечення потреб оборони", – зазначив секретар РНБО.

Він також додав, що, за умов проведення третьої черги часткової мобілізації, "буде також створено систему поповнення некомплекту в особовому складі та посилення ешелону держкордону, а також нарощено сили і засоби територіальної оборони, посилено складову з технічного прикриття об’єктів, транспортної інфраструктури та її відновлення".

"У цій хвилі мобілізації найбільший наголос робиться на постачанні і забезпеченні частин забезпечення фронту. Тобто на забезпеченні тих частин, які займаються підтримкою армії, які займаються забезпеченням армії", – пояснив Парубій.

Нагадаємо, сьогодні парламент затвердив указ президента про проведення в Україні часткової мобілізації. Це вже третя часткова мобілізація, яку оголошують в країні з початку року. Раніше такі мобілізації оголошували 17 березня та 6 травня.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 11:36
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus