Тепер усі знатимуть, що ми - глибока Африка

Завдяки збитому малазійському літаку, про наше справжнє геополітичне розташування знатиме весь світ.
Фото Надежда Чернецкая
21 липня 201412:35

Україна - це глибока Африка. Ми вже давно про це знали.

Нам це показувала статистика захворювань СНІДом, сухотами, гепатитом. Цифри свідчили, що наше місцезнаходження - далеко не європейське.

Якщо ж заглибитись у статистику по регіонах - то виявиться, що Руанда і Уганда куди вище за багатьма показниками за Донбас.

Ми всі роки знали, що на Східній Україні "бидло" перемогло цивілізованих людей. Племінне "свій за свого" перемогло здоровий глузд. До влади прийшли місцеві бандити, на чолі з тим, про якого, під час вручення футбольного єврокубка, всі європейські канали розповідали, вживаючи епітети "мафія", "кримінал" та "сумнівне минуле".

Ми всі знаємо, що на Донбасі кількість книгарень найменша, кількість бібліотек на душу населення - найскудніша. Рівень навчальних закладів по Україні ми всі знаємо. Але школи Донбасу і тут виділилися: на дошках пошани висять найбільші криміналітети Донбасу, які тепер називаються "меценатами".

Ми дали тим, хто ліпить з нас Африку, захопити владу в Україні. Ми дали її узурпувати. Ми їх пустили в депутатські крісла, а потім і президентські. Африку на сході України спричинили вони: знищили культуру і освіту, обібрали і без того бідних матеріально і духовно роботяг.

Ми знали, що Донбас бідний регіон, але ніколи не думали, що дійде до мародерства збитого бойовиками літака, роздягання трупів і фотографування на уламках.

Фото AFP

Тільки в глибокій Африці родичам загиблих малазійського збитого літака дають шанс заїхати в країну по візі на 10 днів, а російським терористам, що його збили, дозволяють в'їжджати без закордонного паспорту на 90 днів.

Сама Малайзія кілька років тому відмінила візи для українців. Але в нашій глибокій Африці про це не знають. Ласкаво просимо: віза в Україну для мешканців Гонконгу, Тайваню, Сінгапуру, Малайзії (і інших розвинених країн світу) - $200 за багаторазову (розгляд протягом 9 днів) і $400 (розгляд 3 дні). Мульти-транзитна віза? Фігня - $100. Забув сказати - аплікація теж не безкоштовна, папір тепер дорого коштує - $10-20.

Чому для "путінських рабів" ми відкриті і далі, а для нормальних країн світу - закриті?

Чому Грузія і Малайзія відмінили візи практично для всіх країн світу, а ми далі є відсталою країною з надзвичайно малою кількістю диппредставництв, зате дуже дорогими візами?

Зрештою, про мороку із візами і нечувану для Африки їх ціну, пересічний азіат дізнається лише, ризикнувши захотіти до нас поїхати. А завдяки літаку, про наше справжнє геополітичне розташування знатиме весь світ.

Тепер усі знатимуть про людей, які займалися і будуть займатись мародерствами через свою низьку культуру, через свою бідність і свою внутрішню Африку. Тепер усі знатимуть, що ми - глибока Африка. А ми вже давно знали і намагалися в собі цю думку перебороти.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

18.11.2018, 12:10
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 19 червня 2019

  Огляд рішень уряду: аудит “Укроборонпрому”, аеропорт Дніпра, теплі кредити

  Розширення Мінфіну та скорочення чиновників райрад

   
  • 12 червня 2019

  КСУ вирішує чи є указ про розпуск Ради конституційним. Можливі наслідки

  Як проходило слухання щодо указу президента та коли очікувати рішення

   
  • 9 червня 2019

  Абітурієнтам з ОРДЛО і Криму: як вступити в український університет без паспорта і ЗНО (Інструкція)

  В МОН наголошують: імена всіх абітурієнтів, які користуються центрами, зашифровані. Це потрібно для їх безпеки та безпеки їх батьків.

   
  • 7 червня 2019

  Тижневий огляд Ради: закон про імпічмент, непідтверджені відставки, виборчий кодекс

  Громадянство іноземним добровольцям та покарання за незаконне носіння держнагород

   
Система Orphus