Нам потрібна війна

Нам потрібна війна, аби струсонути світ. Над прірвою повинна стояти не одна-однісінька Україна - а Україна за руки з Європою
18 липня 201413:30

Коли Росія заборонила ввезення цукерок фірми Roshen - Петро Порошенко не дуже-то церемонився й гучно заявив:

- Це - торговельна війна.

Коли Росія вбиває сотні українських солдатів, які вже ніколи не скуштують солодощів фірми Roshen, Порошенко панічно боїться вимовити слово "війна".

Коли він захищав свій бізнес і свої прибутки - він воював. Коли ж треба захистити Україну від зовнішньої агресії - він проводить кволеньку "антитерористичну операцію" не силами навчених спецпризначенців із великими зарплатами, а молодих хлопців, мотивованих одним лише патріотизмом.

Прямо з цієї миті, відразу після прочитання цього тексту, пропоную назавжди вилучити зі свого лексикону слово "АТО".

Не існує ніякої АТО. Наші солдати, затиснуті в кільце високоточною зброєю "терористів", воюють із Росією. Між собою вони кажуть:

- Ми на війні, проти нас - Російська Федерація; ми тут стоїмо для того, щоб завтра під Луцьком не стояли російські танки.

Не танки ДНР чи ЛНР, а російські танки з триколорами. Україна воює з Росією.

Це знають хлопці. Це знають їхні матері. Це знає вся заплакана країна. Про це знає Європа. Про це знає Обама. Про це знає вище керівництво нашої держави. Про це знають геть усі. Але сказати це вголос, на міжнародному рівні - не мають духу.

Забудьте про АТО. Східна мудрість каже: коли ти не можеш назвати річ її іменем, вона починає жити своїм життям. Ти вже нічого не контролюєш. Відмова визнати війну війною робить її сильнішою.

У нас - міждержавна війна. Україна мусить це оголосити на офіційному рівні. Бо інакше ми програємо остаточно.

Ми один раз програли Росії в той момент, коли погодилися на АТО. Ми досі не визнали загарбницьких дій Росії на Донбасі.

Спитайте будь-якого європейця, він скаже:

- Київ наводить лад зі своїми громадянами-сепаратистами, які не хочуть підкорятися столиці.

Це не європейці такі дурні - це ми такі дурні. Для всього світу ми воюємо не проти зазіхань Росії, а проти місцевого населення.

Нам потрібна війна. Не лякайтеся від цинічного звучання цього заклику. Нам потрібна війна, аби струсонути світ. Бо в неіснуючій, не проголошеній війні неможливо перемогти.

Так, європейці не люблять слова "війна". Можна піти їм назустріч і офіційно назвати це "збройним конфліктом із Росією". Але мусить офіційно прозвучати звинувачення "Росія - загарбник". Над прірвою повинна стояти не одна-однісінька Україна, а Україна за руки з Європою. Її, Європу, треба жорстко поставити перед неможливістю вибрати, на чиєму вона боці. Бо поки вона коливається, в Україні щодня відбуваються моторошні похорони.

Після збиття пасажирського лайнера перейдено рубікон. Це саме той час, коли на весь світ пора оголосити, що Україна потерпає не від самопроголошених республік, а від Росії-загарбника.

Україна зможе це довести фактами. Потрібна лише сила волі. І амбіція бути з Європою на рівних. Настав час бути не лише суб’єктом гри, але й лідером.

Україна мусить офіційно попросити військової підтримки світу. І нехай спробують відмовити, коли їхні літаки збиває той, хто на фіналі чемпіонату світу сидить у товаристві світових лідерів.

Далі - розірвання дипломатичних відносин з агресором. Їх і так уже немає.

Далі - анулювання двосторонніх угод, особливо політичних. У тому числі газових. На випадок, якщо Європа буде далі "телитися", є безвідмовний аргумент - повне припинення газопостачання з Росії в Європу.

Визнання війни війною тягне за собою цілковитий параліч Європи. Це добре - скажу я вам. Це саме те, що слід зробити: підвести під удар Європу. Нехай відчує, що таке Путін. І тоді, повірте, швиденько з’явиться антипутінська коаліція, яка вже не буде з ним "сюсюкатися".

Нам потрібна війна. Без перебільшення: офіційне визнання збройного конфлікту між Україною та Росією – це кінець Путіна. Це буде його конфлікт з усім світом.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

 • К моему сожалению украинцев даже полномасштабная война не исправит . 10 -15 % романтиков победы не сделают . Жители Донбасса - это лишь собирательный образ украинца : лень, алчность, зависть, ложь и главная " фишка " безнаказанное ВОРОВСТВО .

 • існує величезна ймовірність, що назвавши війну війною, ми розв"яжемо руки кремлю і він почне повномасштабно, по всьому кордоні вводити уже регулярні війська, а не окремих найманців. Так що я проти офіціно назвати вінною АТО.

 • Дмитрий Лищук: Думайте немножко головой ...Слова Дроздова правильные, он не войны хочет в прямом смысле.Он требует вещи своими именами.Я об этом уже тоже давно всем говорю.У нас идет ВОЙНА С РОССИЕЙ, это н какре не АТО, ЭТО НАСТОЯЩАЯ ВОЙНА С ВЫТЕКАЮЩИМИ ОБСТОЯТЕЛЬСТВАМИ. И ВЕЩИ НУЖНО НАЗЫВАТЬ ТАК КАК ОНИ НАЗЫВАЮТСЯ. А на ЕС и США нечего пенять, они делают больше для нашего спасения,чем это кмжется.К примеру, ЕС и США вводят санкции а Украина торгует с Россией и еще сетуем, что раша бойкотирует наши товары.Это полный маразм.Это МЫ ДОЛЖНЫ ЕЕ БОЙКОТИРОВАТЬ ВСЕ ВСЕ И ВЕЗДЕ.Нам нужно понять, РАША НАШ СМЕРТЕЛЬНЫЙ ВРАГ. ОНА ПРИШЛА К НАС ВОЙНОЙ.ОНА УБИВАЕТ НАШИХ ЛЮДЕЙ. Или вы это поймете только тогда, когда то кого то убъют с вашей семьи? Я нехочу, чтобы умирали мои соотечественники.Я не хочу чтобы мы хоронили своих детей. Это не правильно, это противоприродно.Родители не должны оплакивать своих совем юных сыновей.Мы не для убийцы - путлера их растили...

 • Ми вже декілька місяців оплакуемо своїх дітей, чоловіків, батьків, яких забирає від нас ВІЙНА з Росією.Вчора і сьогодні вже плаче Європа,над загиблими,які загинули від рук путінських терористів. Невже завтра має заплакати весь світ, для того, щоб зупинити бандита, агресора, окупанта, який вже загрожує Дійсно ЦІЛОМУ СВІТУ. Світе, коли ти проглухнеш, просліпнеш і побачиш сльози наших матерів над могилами своїх дітей. Вже час відповідати за ці цинічні вбивства, за бандитські напади і за все зло яке Кремль заподіяв нашій Батьківщині...

 • что ж ты не воюешь, герой-любовник, раз так хочешь войны? п...ть не мешки ворочать, верно?

13.11.2018, 12:30
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus