Чого хочуть українці і не хочуть політики

Політики не розуміють, чого хочуть люди. Люди не розуміють, чого прагнуть політики. Але жити хочеться всім
3 липня 201409:30

Закінчення війни, налагодження миру, робочі місця та відчуття справедливості.

"Білу" зарплатню, просту систему податків та знищення корупції.

Безвізовий режим, дешеві авіаперельоти та хорошу медицину.

Справжню міліцію, сильну армію, справедливі суди та дієві закони.

…Це те, чого насправді хочуть українці. Вони вже не вірять у чесних політиків, але й не зневіряються.

Щодня ми ростемо як нація на 10-20 років, а в деякі дні ми дорослішаємо і на всі 100 років. Лише за останній час ми пережили і повалення диктатури, і революцію, і тимчасову втрату території, і зникнення братського народу, і війну переживемо.

Ми обрали президента й оберемо новий парламент.

Ми навчилися гордо тримати голову та воювати із кривавим ворогом.

Ми розучилися коритися, мовчати, втрачати та боятися.

Нація безстрашних, вольових людей сьогодні отримує нові та нові виклики. Завтра ми будемо битися вже не на полі бою і не на майданах, а битися на економічних ринках Європи та світу, у міжнародних судах та медіапросторі. І битися нам треба буде своїми ідеями, інтелектом, товарами та інноваціями.

Путін нас об’єднав. А ми його скинемо. Такою буде наша подяка за згуртованість. Скинемо точно так, як свого часу Януковича. Він теж нас часто об’єднував. І будемо скидати всіх тих, хто буде втрачати реальний зв’язок із народом, тих, хто захоче збагачуватися сам, а не служити народу. Скидатимемо тих, хто зазіхатиме на чуже та дуритиме мільйони.

Ми не хочемо чужих воєн на своїй території, але сьогодні в Україні йде війна за Європу.

За "європу" в Україні воюють не політики, не дипломати і не бізнесмени, а ті, хто ні разу в тій Європі і не був. Ті, кому відмовляли у візах. Ті, кому в Європі нічого не світило. Ті, кого вважали маргіналами, заставляючи стояти в чергах до своїх посольств днями, а то й тижнями.

Сьогодні саме ці "українські європейці" ведуть війну проти загрози всьому континенту, дають бій фашизму, імперіалізму та "нездоровому кремлівському глузду". Це прекрасно розуміють поляки, скандинави та британці, усі ті, хто стикався з Росією не на фуршетах "Газпрому" чи Сочинській олімпіаді. Ті, хто знає справжню вартість російського слова та обіцянки.

Однак стратегічні економічні партнери Росії - Німеччина, Франція, Чехія, Словаччина, Балкани та Італія - проти українців та нашої інтеграції. Адже наш успіх - це крах Росії. Крах тоталітарної системи, що підкормлює задвірки багатої Європи. Крах Путіна - це крах багатьох корумпованих лобістів, "псевдо демократів" і у Європі, і в Україні.

Українці хочуть конкретного рішення від Європи, не хочуть двозначності, подвійних стандартів, замилювання очей та затягування часу.

Ми не хочемо бути ринком збуту європейських товарів, ми хочемо бути рівноправним економічним партнером.

Депутати Верховної Ради планують відпустки замість того, щоб імплементувати підписану угоду, замість того, щоб працювати над безвізовим режимом, замість того, щоб скорочувати чиновницький апарат та реформувати судову гілку влади.

Політики не розуміють, чого хочуть люди. Люди не розуміють, чого прагнуть політики. Усі партії говорять про розпуск парламенту, але нічого для цього не роблять. Політики говорять про рух у Європу, але, окрім своїх коханок, більш нікого туди не беруть і не пускають.

Українці хочуть поваги та гідного ставлення від політиків і українських, і європейських.

Українці хочуть прозорості від своїх обранців та чесних і сталих правил, адже всі непорозуміння й неузгодженості всередині країни - це наша слабкість у боротьбі з Путіним та його сателітами у Європі.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 08:11
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus