Російська пропаганда вирішила підкувати львів’ян

На російськомовній сторінці "Львівської народної республіки" дописувачі закликають ратувати за ДНР і засуджувати "київську хунту"
Всі ілюстрації зі сторінки вКонтакті
13 червня 201409:30

Геббельс - звичайнісінький "чайник", бо російська пропаганда нині перевершила всі його теорії обману.

Окрім приправлених новин російського медіа-прому, ми щодня можемо спостерігати за унікальними прикладами того, як тонко, а інколи не зовсім, працюють російські творці реальності.

Нікого не здивуєш тим фактом, що інтернет давно опанували російські "митці" пропаганди, а соціальні мережі кишать фейковими сторінками, де потроху годують молоді уми затертими радянськими продуктами агітації.

Кожен зустрічав сторінки "ВКонтакте" "Кройки и шитья", де останнім часом публікують мальовані картинки про "братские славянские народы", "Поддержи ДНР", "Украину захватила хунта" тощо.

Новітньою тенденцією російської інтернет-пропаганди стали сторінки "ВКонтакті", які націлені на "просвітлення" юзерів Західної України.

На російськомовній сторінці "Львівської народної республіки" дописувачі закликають ратувати за ДНР, засуджувати "київську хунту", публікуються листи прихильників їхньої ідеї з різних областей України й інших країн.

 

Серед сайтів, які часто відвідують автори "львівської" сторінки, зазначені - "Антимайдан Західна Україна. Західний Фронт" та "Славянск ONLINE" із закликом "Брати, тримайтеся!", "Росія таки стоїть на сторожі демократії" та "на сході України люди воюють за власну свободу і незалежність".

У стрічці щиро вірять, що для боротьби з "українським фашизмом" та "бандерівцями" можна і життя віддати, а українці - не нація, а "навоз".

"Любопытно, что украинское слово "хлопцы" произошло от польского "хлопы", то есть сельские рабы. Много веков подряд земли нынешней Западной Украины принадлежали Речи Посполитой. Во Львове и других городах жили поляки, евреи, армяне. Местом для украинцев была только сельская хата, только работа на скотном дворе и поле. Это в "клятой Московщине" они становились потомственными аристократами и знаменитыми полководцами, сахарными магнатами и иерархами церкви. Самая грандиозная фраза отечественной политики "Без нашего соизволения ни одна пушка в Европе выстрелить не смеет!" приналежит канцлеру Екатерины II, князю Александру Безбородько - коренному украинцу, уроженцу Глухова, фактически руководившему внешней политикой Российской империи", - продовжує полеміку ще один користувач.

"Зато на Галичине их судьбой оставался безальтернативный навоз... Исторический факт - до начала ХХ века состоятельные львовские семьи украинок даже в прислугу не брали!" - пише дехто Михайло Варсегов.

"США организовали Майдан с целью втянуть Россию в военный конфликт, чтобы ослабить Россию и укрепить свой доллар! На Украине США интересует именно Россия! Так, по вашему, Россия на территории Украины будет осуществлять американскую мечту? Подумайте!" – вважає Людмила Лосєва.

"Мы ни кого не боимся, это наша земля, и я не против украинцев из западных областей, но очень много дураков. Вы же не видете, как насилует и добивает раненых Нацгвардия, уничтожают дома и после этого люди будут сражаться до последней капли крови", - волає особа, яка підписалася Максим Шолохов.

Аби довести справжність сторінки, автори демонструють паспорти громадян, які є львів’янами.

 

Серед дописувачів навіть є й ті, які розчаровано заявляють, що хотіли їхати відпочити до Львова, а тепер не готові.

"Я из Донецка. Хотел во Львов ехать этим летом, но видать не судьба. Пришел посмотреть, чем живет Львов", - пише юзер Сергій Непомню.

Кількість підписантів сторінки щодня дивним чином зростає. Якщо на початку червня їх було трохи більш ніж 4 тисячі, то станом на 13 червня - 6,5 тисячі, серед яких підозріло багато росіян.

На щастя, не всі поділяють ідеї авторів і більшості дописувачів сторінки про героїчну боротьбу терористів ДНР, є й такі, які прийшли потролити та висміяти такі публікації.

"Невже існують іще настільки тупі хворі люди, які навіть значення георгіївської стрічки не знають, якщо постять таке?" - пише Настя Ковальська.

 

Окремі користувачі скаржаться на те, що, мовляв, адміністратори сторінки чистять не зовсім, на їхню думку, правильні україномовні коментарі, у яких реальні львів’яни засуджують створення подібної сторінки та закликають припинити публікувати провокації.

"Я тут читаю, і мені інтересно, а хто і з якою метою створив цю групу, розколихати Львів на створення республіки нереально, легше Москву росколихати на вихід із складу Росії, в них там плачуться, шо їх захопили кавказці, казахи і хто там ще…" - пише Myroslav Protsiv.

Серед персонажів, які є частими гостями на сторінці, є так звані львів’яни, котрі зізнаються, що в їхньому місті є ті, хто підтримує ДНР, але не готові публічно виступити з підтримкою.

"…Насправді багато львів'ян за вас, всі просто бояться", - зізнається користувач Соломія Павлів.

"… Львов - оплот радикальной свидомости. Все помнят, как во Львове избивали и унижали стариков. Не удивительно, что нормальные жители Львова сейчас скрываются в подполье", - пише такий собі Євгеній Ніколаєвич.

Маю передчуття, що дописи з цієї сторінки обов’язково буде використано в російських новинах про "свідомих" львів’ян, які не лише їдять російських немовлят, а й вірять у "правду", яку доносять російські телеканали.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

 • «Чем страшнее ложь, тем легче в неё поверить…» Гебельс глядя на РФ пропаганду я начинаю верить в реинкарнацию. видать старик Гебельс воскрес в новом теле

17.11.2018, 00:23
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus