ЦВК нарешті зібрала всі оригінали протоколів з окружкомів

31 травня 201421:30

Центральна виборча комісія завершила прийом оригіналів протоколів окружних виборчих комісій з мокрими печатками, у тому числі уточнених, і готова встановити офіційні результати позачергових виборів президента не пізніше 3 червня.

Комісія на засіданні в суботу ухвалила останні 23 оригінали протоколыв окружкомів з позначкою "уточнений", передає Інтерфакс-Україна.

"Таким чином, 31 травня ЦВК повністю завершила розгляд питання порядку денного засідання про прийняття і оголошення протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування в межах територіальних виборчих округів на позачергових виборах президента України 25 травня", - йдеться в повідомленні.

Відповідно до частини першої статті 84 Закону України "Про вибори президента України", ЦВК протягом 10 днів з дня голосування, але не пізніше, ніж на третій день з дня отримання всіх протоколів окружних комісій про підсумки голосування в межах відповідних округів на підставі цих протоколів, у тому числі з позначкою "уточнений" і протоколу ЦВК про підсумки голосування в межах закордонного виборчого округу повинна встановити результати виборів президента України, про що повинен бути складений відповідний протокол.

Отже, офіційні результати відбулися 25 травня президентських виборів будуть встановлені до 3 червня включно.

Як повідомлялося, найбільшу кількість голосів на цих виборах набрав Петро Порошенко - за нього проголосували 54,7 % виборців, що взяли участь у виборах.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

10.12.2018, 17:58
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus