На в'їзді в Горлівку перевіряють паспорти, немає – відправляють до трудового табору

28 травня 201416:13

На блокпосту на в'їзді в Горлівку у всіх пасажирів таксі перевіряють документи і прописку.

Якщо з собою паспорта не виявиться, можна чекати неприємностей або опинитися в так званому трудовому таборі, повідомляє Gorlovka.ua.

"У ДНР вже є перші трудові табори. Потрапити туди дуже просто. Достатньо не взяти з собою документи, що засвідчують особу, і поїхати в Донецьк. На зворотному шляху на Горлівському блок-посту обов'язково зупинять. Якщо немає документів – у трудовий табір, в УВС мішки з піском розвантажувати", - розповів місцевий житель.

Він зазначив, що паспорту з собою у нього не виявилося, але в результаті затримувати не стали.

Хлопець попросив у ополченця, що стояв на блок-посту, поставити будь-яке запитання про рідне місто, але той не став цього робити і відпустив з попередженням: "Щоб ​​наступного разу паспорт з собою брав".

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

24.11.2018, 12:24
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

    • 31 березня 2020

    Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

    За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

     
    • 31 березня 2020

    Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

     
    • 30 березня 2020

    Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

     
    • 30 березня 2020

    Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

    Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

     
Система Orphus