ЦВК дозволила виборчкомам Донбасу використовувати неофіційні бюлетені

25 травня 201419:15

ЦВК дозволила дільничним виборчкомам Донецької та Луганської областей у виняткових випадках подавати протоколи на неофіційних бланках і ставити на них неофіційні печатки.

У ЦВК є підтверджені факти про те, що бойовики на деяких виборчих дільницях Донецької і Луганської області пошкоджували і знищували бюлетені та іншу виборчу документацію, повідомила заступник глави ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

Вона додала, що ЦВК відстежує ситуацію, "реагує нестандартно і дає кілька нестандартні повноваження і нестандартні відповіді на те, як діяти дільничним виборчим комісіям у цих регіонах".

"ЦВК прийняла рішення... відповідно до якого члени дільничних виборчих комісій у винятковому порядку зможуть складати протоколи на бланках, які були виготовлені не Центральною виборчою комісією, а самими ДВК", - цитує Усенко-Чорну ЛІГАБізнесІнформ.

"Це те виключення, на яке Центральна виборча комісія пішла, враховуючи таку нестандартну ситуацію. Те ж саме стосується і печаток. Ми фізично не зможемо забезпечити виготовлення дублікатів і направити їх до відповідних дільничних виборчих комісій. Навіть у тих випадках, коли ми оперативно виготовляли дублікати, були випадки, коли вони перехоплювалися бойовиками знову і знову", - резюмувала вона.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.12.2018, 16:36
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus