Міліція готова забезпечити охорону лише 9-ти з 34-х окружкомів на сході України

24 травня 201417:07

Правоохоронці на даний момент готові забезпечити охорону лише 9-ти з 34-х окружкомів на сході країни в ході голосування на президентських виборах 25 травня.

Міліція може охороняти 7-и з 22 -х ОВК в Донецькій області та 2-х з 12-ти – в Луганській області, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на засіданні Центрвиборчкому.

"Забезпечити порядок на всіх виборчих дільницях і окружних комісіях просто не представляється можливості з розрахунку сил і засобів, які є в Донецькій області", - цитує його Інтерфакс-Україна.

Він також зазначив, що в Донецькій і Луганській областях створені оперативні штаби, які координують роботу щодо забезпечення охорони виборців і комісій.

При цьому Яровий зазначив, що ряд виборчих дільниць у день голосування будуть переведені до інших приміщень, проте відмовився дати інформацію з цього питання, пославшись на те, що на це будуть відразу ж реагувати члени незаконних збройних формувань.

За його словами, зараз оперативні штаби шукають "золоту середину", щоб довести до відома виборців і членів комісій адреси нових приміщень, не давши при цьому своєчасно зреагувати сепаратистам.

Разом з тим, Яровий підкреслив, що міліція вживатиме всіх заходів, щоб, виходячи з можливостей, максимально забезпечити безпеку і членів комісій і виборців.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 03:29
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus