Терористи вивезли з Новокраматорського заводу військову машину

15 травня 201420:35

Озброєні терористи 14 травня вивезли з території Новокраматорського машинного заводу одну інженерну машину розгородження (ІМР).

Про це повідомили у прес-службі заводу, передає Тиждень.ua.

"Невідомі озброєні люди приїхали на територію нашого заводу і дійсно забрали одну інженерну машину розгородження. Такий факт дійсно мав місце", – повідомили у прес-службі.

Водночас у НКМЗ зазначили, що викрадена спецтехніка не могла їхати самотужки.

"Зрозумійте, ця ІМР була виготовлена 20 років тому. Це більше металобрухт. Коли її забирали, то вона не могла їхати самостійно, тож ті невідомі особи вивозили її за допомогою автотранспортера", – додали на підприємстві.

Водночас за інформацією групи "Інформаційнеий опір" 26 квітня сепаратисти побували на заводі, провели переговори з керівництвом підприємства і особисто переконалися, що ІМР, які їх цікавлять, знаходяться в неробочому стані.

Далі, після відбуття збройних людей розукомплектованих ІМР перемістили в один з цехів підприємства і протягом декількох днів проводили відновлювальні роботи. Таким чином, 14 травня сепаратисти відвезли з підприємства не "металобрухт", а цілком справну ІМР.

У ІС відзначають, що подібні машини призначені для прокладки доріг в пересіченій місцевості, в лісі і міських завалах, для уривки та засипки котлованів.

Примітно, що президентом ПАТ "Новокраматорський машинобудівний завод" є "регіонал", депутат Верховної Ради IV-VI скликань Георгій Скудар.

Нагадаємо, раніше на територію Новокраматорського заводу із подібним візитом екстремісти приїжджали 26 квітня. Їхньою метою тоді було відновлення і використання у власних цілях інженерних машин розгородження, які завод випускав до 1991 року.

Як відомо, ІМР – армійська машина, призначена для прокладки доріг по нерівній місцевості, у лісі і міських завалах, для викопування та засипання котлованів.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.12.2018, 11:23
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus