Фірташ відкидає звинувачення США і чекає виборів президента

3 квітня 201422:14

Глава холдингу Group DF Дмитро Фірташ вважає висунуті йому в США звинувачення в хабарництві абсурдними і безпідставними.

"Я впевнений, що ці помилкові звинувачення будуть зняті", - йдеться в заяві бізнесмена, оприлюдненій на його персональному сайті.

"Все це, в тому числі запит США про екстрадицію, очевидно, політично мотивоване. Я поважаю австрійську систему правосуддя і буду захищатися всіма законними способами і доведу свою невинність", - додав Фірташ.

На його думку, Україна стала полем протистояння найбільших геополітичних центрів впливу сучасного світу: США та Росії. "Я опинився в епіцентрі цього протистояння", - вважає бізнесмен.

Фірташ звернувся до всіх співробітників своїх компаній: "Незважаючи на те, що на даний момент я знаходжуся в Австрії, все керівництво Групи повністю володіє ситуацією, і ми відповідаємо за сто тисяч робочих місць на наших підприємствах в Україні".

"Як громадянин України, я з великою надією чекаю президентських виборів. Я сподіваюся, що мої співвітчизники візьмуть участь у голосуванні, і разом ми побудуємо стабільну і процвітаючу державу", - додав він.

"Я не дозволю, щоб моя репутація була зіпсована ворогами, які керуються політичними мотивами, що не мають нічого спільного з інтересами України та її громадян", - йдеться в заяві бізнесмена.

Як повідомляв INSIDER, 2 квітня у США Фірташу було пред'явлено звинувачення в дачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 14:03
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 жовтня 2019

  Гримчаку змінили підозру із "шахрайства" на "зловживання впливом"

  Гримчака затримали на хабарі влітку цього року

   
  • 22 жовтня 2019

  Розстріли на Інститутській: свідок захисту визнав, що проти активістів застосовували водомет

  Один зі свідків заявив, що начебто зі сторони мітингуючих було застосування вогнепальної зброї

   
  • 22 жовтня 2019

  ГПУ створила департамент, який розслідуватиме злочини в умовах війни

  У департаменту буде два управління

   
  • 22 жовтня 2019

  Підприємство, якому заборгували в Лисичанську, перебуває на етапі банкрутства

  У споживачів на неконтрольованій території немає можливості оплачувати рахунки за спожиту електроенергію

   
Система Orphus