Фірташ відкидає звинувачення США і чекає виборів президента

3 квітня 201422:14

Глава холдингу Group DF Дмитро Фірташ вважає висунуті йому в США звинувачення в хабарництві абсурдними і безпідставними.

"Я впевнений, що ці помилкові звинувачення будуть зняті", - йдеться в заяві бізнесмена, оприлюдненій на його персональному сайті.

"Все це, в тому числі запит США про екстрадицію, очевидно, політично мотивоване. Я поважаю австрійську систему правосуддя і буду захищатися всіма законними способами і доведу свою невинність", - додав Фірташ.

На його думку, Україна стала полем протистояння найбільших геополітичних центрів впливу сучасного світу: США та Росії. "Я опинився в епіцентрі цього протистояння", - вважає бізнесмен.

Фірташ звернувся до всіх співробітників своїх компаній: "Незважаючи на те, що на даний момент я знаходжуся в Австрії, все керівництво Групи повністю володіє ситуацією, і ми відповідаємо за сто тисяч робочих місць на наших підприємствах в Україні".

"Як громадянин України, я з великою надією чекаю президентських виборів. Я сподіваюся, що мої співвітчизники візьмуть участь у голосуванні, і разом ми побудуємо стабільну і процвітаючу державу", - додав він.

"Я не дозволю, щоб моя репутація була зіпсована ворогами, які керуються політичними мотивами, що не мають нічого спільного з інтересами України та її громадян", - йдеться в заяві бізнесмена.

Як повідомляв INSIDER, 2 квітня у США Фірташу було пред'явлено звинувачення в дачі хабара індійським чиновникам для отримання дозволів на розробку родовищ титану в Індії.

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

16.11.2018, 14:03
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 12 липня 2019

  Як реформуватимуть митницю. Нефьодов презентував план

  "Митниця – це дорого"

   
  • 11 липня 2019

  Депутати проголосували за жорсткіше покарання для педофілів. Як змінився кримінальний кодекс

  Кримінальний кодекс зазнав відразу кількох змін

   
  • 11 липня 2019

  Нацрада не може довести, що власником трьох українських телеканалів є Медведчук

  Фещук закликала парламент надати Нацраді жорсткіші повноваження

   
  • 11 липня 2019

  Верховна Рада не змогла звільнити Клімкіна з посади міністра закордонних справ

  Подання про звільнення Клімкіна до Ради подав президент Володимир Зеленський

   
Система Orphus