Тимошенко йде у президенти

Лідер партії "Батьківщина" хоче проводити дебати, відмовитися від передвиборчої реклами і очищати владу від корупції "із-за меж влади".
Фото: tymoshenko.ua
27 березня 201414:18

"Так, я планую балотуватися у президенти. 29 березня на з'їзді я проситиму "Батьківщину" офіційно висунути мене", - сказала вона.

"Я знаю на собі, що таке, коли не працює жоден закон, жодне право. Я відчула на собі те, що відчуває кожен українець".

"Для того, щоб зрозуміти весь трагізм і бажати це виправити, треба це прожити. Ніхто із українських політиків не розуміє всю глибину безправ’я і ніхто, так як я, не прагне це припинити".

"Не так багато лідерів, які можуть перетворити олігархію на великий бізнес. Але я зможу це зробити… І при цьому бізнес залишиться живим", - обіцяла Тимошенко.

"Корупція стала суттю політики, суттю економіки і навіть суттю побутових стосунків у суспільстві".

"Я думаю, що мені варто балотуватися у президенти України... Можливо, я єдина людина серед лідерів партій, яка реально продемонструвала як треба згортати корупціюв цілих сферах української дійсності", - заявила політик.

"Реальна боротьба з корупцією завершилась першою моєю в’язницею… І в кризові роки – 2008-2009 – ви також могли спостерігати боротьбу, яка точилася навколо очищення... Тоді у мене вистачило мужності це робити. Чим це завершилось? Другою в’язницею".

"Ці в’язниці - це не ганьба, не приниження для мене. Це ви знаєте, такі собі державні нагороди за справжню боротьбу з корупцією".

"Жоден не може це зробити так само якісно чітко і результативно, як це мозу зробити я".

"Я маю моральне право сказати, що я буду боротись із корупцією... Янукович не зміг мені пред’явити жодного корупційного документу, або жодних корупційних видатків. Тому я зможу це зробити просто, і ви це зможете побачити", - заявила вона.

Також Тимошенко загадала, що родом із Дніпропетровська.

"Я буду кандидатом української єдності. Я знайду аргументи для своєї мами, яка живе у Дніпропетровську, а отже знайду аргументи для Сходу".

"Агресія Володимира Путіна продовжиться на Сході і Півдні України, і може мати, в тому числі, такі трагічні наслідки, як ми це бачимо у Криму".

"Я думаю, що сьогодні більшість українців думають про війну, прагнуть захисту, хочуть відчувати себе надійно. Саме тому остання причина, чому я вирішила балотуватися на посаду президента, я вважаю, що я зможу створити таку потужну систему оборони країни, сучасну армію і ефективну армію, що я зможу захистити Україну від агресії і мати всі надії на повернення окупованого Росією Криму".

"Я можу це робити більш жорстко, більш чітко - це моє переконання", - уточнила Тимошенко.

Політик закликала інших кандидатів у президенти відмовитися від витрат на передвиборчу рекламу.

"Ситуація в країні практично переддефолтна. Тому, що, по-перше, нам таку країну залишила попередня влада. А, по-друге, агресія Путіна також розхитала нашу економічну і фінансову стабільність. Мусить бути принципово іншої якості передвиборча кампанія".

"Я думаю, що сьогодні в такій пограбованій і приниженій країні, яка понесла людські жертви, всі ці біг-борди і рекламні ролики будуть виглядати просто як певний сюр, який буде принижувати гідність кожної людини… Я вважаю, що прийшов час цю зомбуючу нечесну рекламу, яка в тому числі робиться за тіньові і олігархічні гроші, відмінити".

"Я пропоную кандидатам в президенти відмовитися від реклами по стовпах та підворотнях, а також на телеканалах. Давайте перейдемо до дебатів".

"Якщо є зайві гроші, то краще перерахувати їх на рахунок Міноборони і купити пару БТР, або танків".

Тимошенко також розповіла, що під час передвиборчої кампанії вона буде "передавати пропозиції і документи до уряду і робити все, щоб приймалися ті реформи, на які очікує вся країна".

"Сьогодні жоден кандидат в президенти немає права щось обіцяти. Всі президентські кампанії - це були пусті обіцянки, які нічим не завершувались".

"Я думаю, що я вже завтра розпочну із першого законопроекту, який я переконана один законопроект, який докорінно змінить життя країни. Завтра у Верховній Раді".

"Моя президентська кампанія буде кампанією прямої дії – не обіцяти, а звітувати, що із цього вийшло".

"Треба щоб відчули люди, що політики будуть служити. Я буду служити. Я буду найнятим політиком, який буде відпрацьовувати щодня".

"29-го березня з’їзд ухвалить розгорнуту програму".

"Я все зроблю для того, щоб не допустити такої другої безславної політичної роботи, як це було в 2005 році… Я на цей раз маю досвід, маю роботу над помилками, відчуваю, що багато, що можна міняти, і буду це разом із вами робити".

Тимошенко також прокоментувала, чому вона не їде на переговори до Росії.

"Той рівень зневаги, той рівень цинізму і безправ`я, який до нас застосовує Москва, не може бути зрегульований переговорами із української сторони. Я вважаю, що ця ситуація можу бути врегульована виключно переговорами лідерів найпотужніших держав світу безпосередньо і персонально із Володимиром Путіним, який є автором і виконавцем війни проти України".

"Якщо б я вірила і знала, що мої переговори можуть захистити Україну, або допомогти Україні, не сумнівайтеся жодну хвилину, що я би поїхала і ці переговори вела".

"Переговори України із Росією можуть вестися тільки навколо капітуляції. Я такі переговори не визнаю, я їх не вітаю і я таких переговорів для України не бажаю… Тому я не бачу необхідності їздити в ту сторону", - заявила Тимошенко.

На питання, чи їздила вона на переговори у Росію після виходу із тюрми, політик відповіла: "Я жодного разу не їздила у ту сторону. Із Медведчуком не маю жодних стосунків".

"Якщо ви подивитеся російські канали, от отримаєте певну сатисфакцію. Більше чорної пропаганди, як про мене, немає про жодного політика. Це тому, що я вважаю Володимира Путіна ворогом №1".

Тимошенко запитали про балотування у президенти Петра Порошенко, і вона відповіла таке:

"Це перші чесні президентські вибори в Україні. Я думаю, що не буде жодного нарікання на їх проведення, на наявність фальсифікації і на будь-які інші негаразди, які були завжди присутні на президентських виборах в Україні попередніх".

"Ці вибори відрізняє від попередніх ще одна річ на них не буде змагатися проросійська частина України, і проросійська політична сила, із прозахідною. Не стоїть питання або - або".

"Якщо виграє Петро Порошенко, то я, як людина, яка хоче Україні добра, буде зберігати єдність демократичних сил, і буде підтримувати всі справжні реформи і перетворення у нашій країні".

"Перший раз, хто б не виграв, це буде проєвропейський політик", - підсумувала вона.

Тимошенко про прем’єра Яценюка.

"У випадку моєї перемоги. А точніше після моєї перемоги, Арсеній Яценюк буде займати посаду прем’єр-міністра".

"Ми всі мусимо усвідомлювати, що із такого глибокого економічного і фінансового захворювання, у якому нам залишили країну Янукович і Азаров, країну треба буде довго виводити.. Важко і довго, але я думаю, що Арсеній Яценюк справиться із цим завданням".

Лідер "Батьківщини" запевняє, що війська Росії не перетнуть кордон материкової України.

"У мене є впевненість, що ми не допустимо агресора навіть на кілька кроків вглиб країни".

Тимошенко запевнила, що не втручається у роботу в.о. президента Олександра Турчинова.

"Керувати сьогодні людьми, які займають посади, я вважаю не лише не коректно. Я цього не роблю і не планую робити".

"При цьому я не вірю, що можливо формувати політику знаходячись осторонь від влади. Я формую, на рівні законопроектів…".

один раз була присутня на засіданні РНБО, тоді коли Турчинов запросив всіх голів партії, і вирішувалася доля Криму. Це було розширене РНБО, більш широким складом".

Тимошенко запевнила, що із Турчиновим і Яценюком "майже не перетинається", оскільки вони працюють у владі, а вона "над передвиборчою кампанією".

Тимошенко також запитали про її приватний будинок у Конча-Заспі.

маю будинок площею у 300 кв. м., живу скромно і планую жити так і далі, якщо дасть бог стану президентом".

Тимошенко заявила, що планує під час виборчої кампанії внести низку законопроектів.

"Всі законопроекти я буду спочатку подавати у фракцію "Батьківщина", і якщо фракція погодить ці законопроекти вносити від свого імені, то ці законопроекти будуть вноситися від фракції".

"Там шляхом може іти будь-який громадянин України – передавати через депутатів свої законопроекти".

"Коли іде вал прийняття законопроектів у Верховній Раді, але нічого не міняється в Україні, то, мені здається, варто змінити наші стосунки, і варто ті закони, які докорінно міняють ситуацію з вами детально розбирати, щоб ви розуміли суть і те, як вони будуть діяти".

Тимошенко вважає, що "очищати владу від корупції треба ззовні".

"Коли не сама влада бореться із корупцією. Я спробую запропонувати дуже дієві пропозиції саме із другого спектру пропозицій... Щоб вже зараз були прийняті закони, які дозволять боротися з корупцією із-за меж влади".

На запитання про те, що деякі люди вважають її політиком минулого, Тимошенко відповіла:

"Всіх політиків, як балотуються на посаду президента, знаю, як політиків, які чи не 10, то 15 років у політиці. І перебували у багатьох урядах, включаючи партію регіонів. Тому коли ви задаєте питання про старих і нових, треба згадати лідерів світу, лідерів тих країн, які були, по суті, унікальними у своєму розвитку, і які в політиці були 50-60 років. При владі які були 20-25 років. Ми можемо згадати Маргарет Тетчер, Уїнстона Черчіля, Нельсона Манделу, який на посаду президента прийшов, якщо я не помиляюсь, після 70-ти років".

Тимошенко вважає, що "Крим був, залишається і буде українським".

"Громадяни, які там зараз мешкають – це українські громадяни, і якщо Україна буде пропонувати будь-які елементи дестабілізації життя, або побутового насильства, - вимикати світло, воду, ще щось вимикати, - то ми будемо, по відношенню до своїх громадян в Криму поводити себе жорстоко і недопустимо. Тому я проти таких вимкнень".

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

13.12.2018, 11:14
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus