Наш сусід так і залишився цинічним варваром

Сучасна карта української та світової території - варварство Московії проти української цивілізації, тоталітаризм проти націоналізму.
Фото: @euromaidan/twitter.com
14 березня 201418:30

Коли ти у самому серці новітніх українських подій - як фізично, так і емоційно  - періодично ловиш себе на відчутті déjà vu.

Воно супроводжується відчуттям нереальності того, що відбувається. Запровадження надзвичайного стану в Києві, непрацююче метро, холоднокровні розстріли зі снайперських гвинтівок, підпалені бронетранспортери, "Слава Україні! Героям слава!" від інтелігентних російськомовних киян, Йолка, ленінопад... Список абсурдностей можна продовжувати.

Іноді це нагадувало сон, у якому ти потрапляєш до знайомого простору, з якого ніяк не можеш вийти: ось, за цим дверима вихід із марева, але відкриваєш їх, а там ще одна кімната з килимом на стіні. Привіт, я вже тут був.

- Карта - це не територія, - казав американський письменник Роберт Антон Вілсон. Коли ландшафт кардинально змінюється, безглуздо мандрувати ним за старими картами, кажуть мудрі люди. Тож у якийсь момент відчуваєш, що потрібно терміново накласти іншу систему координат на нову реальність, щоб позбутися відчуття нереальності.

Я почав шукати аналоги із історії – схожість теперішніх суспільних процесів із тими, що відбувалися тут за останні 100 років.

- 4 лютого 1918 року у Дарниці під Києвом Михаіл Муравйов видав наказ про "безпощадне знищення всіх офіцерів, гайдамаків, монархістів і всіх ворогів революції". При штурмі міста застосовувалися отруйні гази, був проведений масовий артобстріл (до 15 тисяч снарядів), в результаті якого було зруйновано будинок Михайла Грушевського.

Виконуючи наказ, більшовицькі війська розстріляли у Києві близько 5 тисяч мирних жителів, тероризували громадян УНР, ними був убитий київський митрополит Володимир. На київську буржуазію наклали контрибуцію в 5 млн рублів для утримання радянських військ.

Муравйов був запеклим противником українізації. Під час його знаходження в Києві містом їздив броньовик з написом "Смерть українцям!", портрети Тараса Шевченка зривали зі стін і топтали ногами. Говорити на вулицях українською мовою стало небезпечно.

Розвиваючись як імперія, Росія на початку ХХ-го століття отримала заразу расової гігієни, чи іншими словами євгеніки - практики, спрямованої на створення кращої породи людей. Останню із Німеччини в 1913-14 роках завіз Євгеній Шепілєвський, професор гігієни та бактеріології.

Цей новий погляд на людину був перекручений. Шепілєвський був популяризатором расової гігієни, ввів такі поняття, як "малоценность" та "моральная чистота" по відношенню до цілих народностей, які існували у Росії.

Не тільки Росія, а й Німеччина, США, Британія та інші країни розробляли ідеї по стерилізації "малоцінних" особистостей. Та тільки у Росії, а потім у Німеччині, зерна євгеніки проросли в тоталітарне суспільство. У Росії воно яро боролося із українським націоналізмом.

- Український націоналістичний рух не має нічого спільного з нацизмом, фашизмом або націонал-соціалізмом. Український націоналізм бореться проти імперіалізму, проти тоталітаризму, расизму і всякої диктатури чи застосування насильства.

Ці слова належать Степану Бандері, якого сьогодні, як і останні 70 років, Росія вигідно зображує абсолютним фашистом.

З допомогою порівняльно-історичного методу я сподівався виявити внутрішні чинники, які вже більше століття розігрують геополітичні процеси на теренах України за схожим сценарієм. І що ж?

Сучасна карта української та світової території - варварство Московії проти української цивілізації, тоталітаризм проти націоналізму.

Історія завжди повторюється. Варвари вже один раз зруйнували Рим. І Майдан - це ті гуси, які підняли охорону Риму для того, щоб дати відсіч галлам Ганнібала.

Наш сусід і наш "брат у ворот" - так і залишився цинічним варваром, який тепер вдало володіє сучасною зброєю інформаційних воєн, має чудовий досвід вбивств, геноциду та провокацій і не збирається ні перед чим зупинятися.

Це буде його друга спроба за останніх 100 років. Сподіваюся, що світ прокинеться, і ми пліч-о-пліч з іншими вільними людьми планети знищимо цей режим.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

 • Та й Рим він не руйнував, а дійшовши до нього "вказав на неправоту" і пішов, з надією на те що римляни подобрішають. Нажаль він помилився, і Рим пізніше розпустив метастази християнського терору, на весь Світ, що призвело до зникнення цілих цивілізацій, і загалом втрати всіма народами Європи, і далі, їхніх культури, світоглядів, ідентичності, і навіть мови. Тож будьте більш помірковані в оцінюванні та порівняннях.

 • Все правильно окрім руйнації Риму Ганібалом, в світлі того що Рим це харашо, а Ганібал погано. Все було навпаки, і протирічча якраз в тому і полягає, що Ганібал то стародавній Бандера чи скоріше князь Святослав, що боровся з загнившимся аморальним імперіалізмом, який тероризував всю Європу, підкоряючи або знищуючи народи які прагнули бути вільними.

15.11.2018, 01:13
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus