Європа, як і Крим, захоплена "інопланетянами"

ЄC продемонстрував надзвичайну єдність, пропонуючи Україні негайну політичну асоціацію. Але Європа сама теж частково захоплена
11 березня 201414:55

На початку року я відмовився виступати на одному з польських телеканалів як "експерт по Україні". Не погодився це зробити тому, що коли йдеться про Україну - я вже не журналіст, я з українцями і дуже-дуже необ’єктивний.

Це було в січні. А що я можу сказати сьогодні?

Журналістика – це об’єктивність. Тобто журналіст висвітлює усі можливі правди, подобаються вони йому чи ні. І як медійника мене хвилюють заклики заборони прокремлівських телеканалів в Україні. Захищати правду можна тільки правдою, а не "інформаційною політикою".

Тобто правда Кремля - теж правда. Теж правда? У такому разі й у теперішніх умовах ця професія - не для мене.

Однак із однією правдою Кремля я можу погодитися: Крим захоплений інопланетянами.

Вони є інопланетянами не через відсутність на їхній формі ідентифікаційних знаків. Вони дійсно інопланетяни. Вони з Росії, тобто з іншої планети. Ця планета виглядає, як Земля, її жителі виглядають, як ми. Багато з них навіть спілкуються мовою, яка дуже подібна до української… З ними тільки одна велика проблема – вони зовсім не розуміють зовнішній світ і хочуть одного – зробити з нього свій зрозумілий, або подібний на свій – "Русскій мір".

Так склалося, що ще до останніх подій я займався темою Кримської війни 1855-1856 років. У роки першої і, сподіваюсь, останньої Кримської війни Польщі не існувало як держави, а багато поляків по всій Європі розглядали цю війну, як нагоду боротися на боці Туреччини чи Англії проти Росії. Поляки тоді згуртувалися і згодом таки отримали свою країну.

А Росія, до речі, не тільки програла війну, але ще була змушена продати Сполученим Штатам Америки Аляску, щоб не стати банкротом.

Наразі поляки дуже переживають щодо українських подій, але у свій - польський - спосіб. У політичному плані Польща добре виконала свою роботу речника українських справ у Європі. Проблеми сусіда об'єднали польський політикум і дали нагоду продемонструвати хороші сторони нашого національного характеру.

Але коли у звичайній розмові я запропонував негайно легалізувати усіх проживаючих у нас українців і підвищити їм зарплати, одна модна пані сказала мені: "Але наша українка не дуже добре прибирає…". Отже, між поляками теж вдосталь інопланетян зі своєю правдою.

Нещодавно Європа продемонструвала надзвичайну єдність, пропонуючи Україні негайну політичну асоціацію. Але водночас відсутність суттєвих санкцій проти українських екс-чиновників із боку ЄС свідчить про те, що Європа теж у свій спосіб частково захоплена. Не "зеленими чоловічками", а газовою "трубою", нафтопроводами, банківськими рахунками, московськими банкірами та підпорядкованими Кремлю російськими олігархами.

Європейці ще не всі переконані, що Україну треба пускати у ЄС. Французи будуть продовжувати будувати "Містралі" для транспортування збройних інопланетян морем, а німці й далі продаватимуть їм броньовані "Мерседеси" для пересування московськими "пробками".

Європа не наважується діяти проти Росії відкрито. Тому все те, чого не варто чекати від європейців та Європейського союзу, ми бачимо в діях Вашингтона і НАТО. І варто сподіватися, що хоч такими спільними силами буде подолано дії інопланетян.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

18.11.2018, 18:26
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 19 лютого 2019

  Потерпілі у справах Майдану продовжують з’являтись. Щодо розстрілів винесено 66 підозр, - ГПУ

  Всього у справі більше тисячі епізодів, включаючи побиття активістів, журналістів та вбивства

   
  • 18 лютого 2019

  Активісти прийшли під стіни МВС із акцією "Бандера, вставай"

  У Києві біля приміщення Міністерства внутрішніх справ представники кількох організацій провели акцію "Бандера, вставай"

   
  • 18 лютого 2019

  У справі щодо відсторонення Уляни Супрун визначили нового суддю

  Новим суддею у цій справі за автоматичним перерозподілом стала суддя Тетяна Скочо

   
  • 13 лютого 2019

  Прокурор, який помер в статусі підозрюваного у справах Майдану, був у день смерті в суді

   
Система Orphus