Журналістам показали зброю, яку Савченко та Рубан готували для теракту

2 серпня 2018

Журналістам продемонстрували зброю, за допомогою якої підозрювані народний депутат Надія Савченко та Володимир Рубан планували вчинити терористичний акт в центрі столиці.

"Було вилучено 4 міномети 127-мм та 46 мін до них - це приблизно від 10 до 12 хвилин пострілів для цих мінометів. Також кулемет калібру 12,7, снайперська гвинтівка "Донеччанка" такого ж калібру - пробивають броньований автомобіль. 8 АК-74 і 5 тисяч набоїв до них, два РПГ-7, 12 пострілів до них, 80 гранат", - пояснив директор КНДІСЕ Олександр Рувін.

Вся зброя була перевірена спеціалістами, її боєздатність підтверджена. За словами Рувіна, достатньо однієї баржі, щоби використати всі чотири міномети, і два гідроцикли, щоби покинути місце злочину.

За підрахунками експертів, від застосування цього озброєння могли постраждати близько 10 тисяч осіб, серед них діти з прилеглих до урядового кварталу навчальних закладів.

Хочете швидко дізнаватися про важливе? Підписуйтеся на наш Телеграм

Розділи :

КОМЕНТАРІ

16.08.2018, 04:58
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 9 серпня 2018

  Обдури мене, будь ласка: три книжки про те, як і навіщо ми створюємо ілюзії

  Нема нічого поганого в селфі. Аж допоки ви не починаєте викладати селфі із власного весілля – якраз, коли стоїте біля вівтаря

   
  • 7 серпня 2018

  “Україна - не Індія”: чи вдасться врегулювати сферу сурогатного материнства

  Держава практично не контролює програми сурогатного материнства – сферу, яка приносить одні з найвищих прибутків у медицині

   
  • 6 серпня 2018

  Мафія по-українськи: як родичі та водії Каськіва крали мільйони

  Зайвих людей для схеми не наймали - рахунки офшорних фйірм відкривали водії

   
  • 3 серпня 2018

  Гібридний Polexit: Як Польщу готують до перезавантаження з Росією

  Нині у пов’язаній із більш радикальними крилами "ПіС" мас-медіа з’являються "експерти", що з’являються також у федеральних російських ЗМІ.

   
Система Orphus