Смолоскипна хода на честь Бандери в Києві

1 січня 2018
На столичному Майдані Незалежності українські націоналістичні організації провели мітинг з нагоди 109-ї річниці від дня народження борця за незалежність України Степана Бандери.

Майдан став кінцевим пунктом кількатисячної смолоскипної ходи прихильників Бандери, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Учасники маршу із запаленими факелами та національними прапорами й стягами націоналістичних організацій пройшли від парку Тараса Шевченка, далі вулицею Володимирською, бульваром Шевченка й Хрещатиком до Майдану.

З імпровізованої сцени, організованої посеред Майдану, виступили представники націоналістичних організацій, зокрема ВО "Свобода", Правого сектору, Національного корпусу, ОУНу, КУНу та інших. Основна тема виступів - необхідність зміни влади в країні.

Так, на думку народного депутата-"свободівця" Андрія Іллєнка, до влади мають прийти українські націоналісти. Він висловив припущення, що наступного року, коли відбудуться парламентські й президентські вибори, український народ підтримає націоналістичні організації.

Наприкінці мітингу ведучий анонсував на вівторок, 2 січня, на 12-у годину акцію біля головного управління поліції у Києві на вулиці Володимирській з вимогою ретельного розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської, тіло якої 1 січня виявили в річці на Київщині.

Розділи :

КОМЕНТАРІ

19.04.2018, 14:34
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 квітня 2018

  Президент промахнувся. Як Вовка не пустили до НКРЕКП

  НКРЕКП працювала як годинник, поки під тиском міжнародних партнерів у 2016-му році не був прийнятий новий закон про регулятор

   
  • 18 квітня 2018

  Війна за трубу. Що відбувається із анбандлінгом “Нафтогазу”

  За внутрішньоукраїнськими розбірками із цікавістю спостерігає монополіст зі Сходу – російський “Газпром”.

   
  • 17 квітня 2018

  Мігранти імені біженців: що значать мільйони українців у Польщі

  Під тиском, зокрема, польського бізнесу Міністерство інвестицій і розвитку заявило, що до середини року розробить нові "соціально-економічні пріоритети міграційної політики".

   
  • 16 квітня 2018

  Справи сімейні: що відомо про самогубства співробітників СБУ на Київщині

  INSIDER зібрав усі відомі натепер подробиці трагічних інцидентів

   
Система Orphus