НАБУ показало кіно про Розенблата. Відео

20 жовтня 2017

Національне антикорупціне бюро виклало відеоролик слідчими діями, які проводили його співробітники з депутатом Бориславом Розенблатом у літаку в аеропорту Жуляни.

На відео видно, як співробітники НАБУ вилучають у Розенблата іменні платіжні карти, дипломатичний та звичайний закордонний паспорти, телефон та ювелірні вибори, наявність яких раніше спростовував адвокат депутата, а сам депутат згодом підтвердив. 

"Але ж це мій телефон",- запротестував депутат, але в НАБУ пообіцяли, що повернуть гаджет після завершення слідчих дій. Пізніше у НАБУ заявили, що Роенблат намагався вивезти у Німеччину докази його злочину у "бурштиновій справі".

акож дететктиви НАБУ вручили Розенблату чергову повістку з викликом до суду. З відео також стає зрозуміло, щщо депутат відмовлявся підписувати протокол обшуку без адвоката.

 

 

Розділи :

КОМЕНТАРІ

19.11.2017, 12:25
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 18 листопада 2017

  Соціальна Європа Туска. Як ЄС протистоїть правим і мобілізує виборців

   
  • 17 листопада 2017

  Ваше дело Труба: кому и зачем отдали ДБР

  Казалось бы, Матиос может праздновать досрочную победу, но во вторник вечером на стратегическом совете на Банковой выбрали нового директора для ГБР

   
  • 16 листопада 2017

  За «межею»: на що ходити чи не ходити в кіно наступного тижня

   
  • 15 листопада 2017

  Ситник VS Корчак – верхівка айсбергу великої війни

  З хронології виходить, що Ситник завів справу після протоколу, а заява Соломатіної сталась після викиду в інтернет офрекордзу директора НАБУ

   
Система Orphus