НАБУ показало кіно про Розенблата. Відео

20 жовтня 2017

Національне антикорупціне бюро виклало відеоролик слідчими діями, які проводили його співробітники з депутатом Бориславом Розенблатом у літаку в аеропорту Жуляни.

На відео видно, як співробітники НАБУ вилучають у Розенблата іменні платіжні карти, дипломатичний та звичайний закордонний паспорти, телефон та ювелірні вибори, наявність яких раніше спростовував адвокат депутата, а сам депутат згодом підтвердив. 

"Але ж це мій телефон",- запротестував депутат, але в НАБУ пообіцяли, що повернуть гаджет після завершення слідчих дій. Пізніше у НАБУ заявили, що Роенблат намагався вивезти у Німеччину докази його злочину у "бурштиновій справі".

акож дететктиви НАБУ вручили Розенблату чергову повістку з викликом до суду. З відео також стає зрозуміло, щщо депутат відмовлявся підписувати протокол обшуку без адвоката.

 

 

Розділи :

КОМЕНТАРІ

20.04.2018, 03:57
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 19 квітня 2018

  Киев без горячей воды. Как столица оказалась в заложниках Ахметова и горсовета

  Киевсовет мог решить проблему 17 апреля, однако то ли из-за сообщения о минировании, то ли из-за нежелания депутатов напрягаться, вопрос не был вынесен в зал.

   
  • 18 квітня 2018

  Президент промахнувся. Як Вовка не пустили до НКРЕКП

  НКРЕКП працювала як годинник, поки під тиском міжнародних партнерів у 2016-му році не був прийнятий новий закон про регулятор

   
  • 18 квітня 2018

  Війна за трубу. Що відбувається із анбандлінгом “Нафтогазу”

  За внутрішньоукраїнськими розбірками із цікавістю спостерігає монополіст зі Сходу – російський “Газпром”.

   
  • 17 квітня 2018

  Мігранти імені біженців: що значать мільйони українців у Польщі

  Під тиском, зокрема, польського бізнесу Міністерство інвестицій і розвитку заявило, що до середини року розробить нові "соціально-економічні пріоритети міграційної політики".

   
Система Orphus