НАБУ показало кіно про Розенблата. Відео

20 жовтня 2017

Національне антикорупціне бюро виклало відеоролик слідчими діями, які проводили його співробітники з депутатом Бориславом Розенблатом у літаку в аеропорту Жуляни.

На відео видно, як співробітники НАБУ вилучають у Розенблата іменні платіжні карти, дипломатичний та звичайний закордонний паспорти, телефон та ювелірні вибори, наявність яких раніше спростовував адвокат депутата, а сам депутат згодом підтвердив. 

"Але ж це мій телефон",- запротестував депутат, але в НАБУ пообіцяли, що повернуть гаджет після завершення слідчих дій. Пізніше у НАБУ заявили, що Роенблат намагався вивезти у Німеччину докази його злочину у "бурштиновій справі".

акож дететктиви НАБУ вручили Розенблату чергову повістку з викликом до суду. З відео також стає зрозуміло, щщо депутат відмовлявся підписувати протокол обшуку без адвоката.

 

 

Розділи :

КОМЕНТАРІ

22.01.2018, 18:14
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 22 січня 2018

  Серця трьох: чи настав мир між НАБУ, ГПУ та САП

  Насправді, Артем Ситник був в ГПУ не один, а, як мінімум, два рази. І дійсно кожного разу мова йшла про примирення сторін. Одна з причин - проблема агентів і законності їх дій

   
  • 18 січня 2018

  Деокуповані. Як у парламенті боролися за закон по Донбасу

  Секретар профільного комітету Іван Вінник запевнив, що у фінальному тексті "Мінську" немає, однак все ж передзвонив юристу, щоби уточнити, що ж він зачитав з трибуни

   
  • 16 січня 2018

  Найочікуваніші українські фільми 2018 року

  Цього року мусить вийти майже 50 фільмів. Тут ми напишемо про ті, які в своїй заявці вже викликають цікавість.

   
  • 15 січня 2018

  «Вогонь і лють. У Білому Домі Трампа». Уривки з книжки

  Радниця Трампа Келліенн Конвей, котра керувала його виборчою кампанією, "готувалась до неминучої катастрофічної поразки".

   
Система Orphus