Пінчук змінив юристів у справі проти "Привату" через конфлікт інтересів

17 лютого 201414:59

Український бізнесмен Віктор Пінчук призначив юридичну фірму Hogan Lovells новим представником його інтересів у судовій справі в Лондоні проти Геннадія Боголюбова та Ігоря Коломойського щодо акцій ВАТ "Криворізький залізорудний комбінат".

Про це пише видання The Lawyer, передає "Інтерфакс-Україна".

Раніше представляла інтереси Пінчука компанія White & Case 31 січня 2014 позбавлена ​​делегованих їй повноважень через внутрішній конфлікт інтересів.

"Розслідування справи встановило, що White & Case консультувала Боголюбова і Коломойського в США з питань корпоративної реструктуризації та потенційного IPO і одночасно консультувала Пінчука щодо судової справи в Лондоні. Водночас суддя визнав, що порушень конфіденційності клієнтів не було, але не виключив можливий ризик виникнення подібного конфлікту", - вказується в повідомленні.

Hogan Lovells раніше представляла інтереси казахстанського БТА Банку в судовому спорі проти Мухтара Аблязова. При цьому фірма відсудила у колишнього голови БТА Банку $2,1 млд.

Як повідомлялося, Пінчук у рамках заявленого в березні 2013 позову просить суд визнати, що відповідачі тримають акції КЗРК в довірчому управлінні на його користь і вимагає від них передати йому ці акції, а також компенсувати збитки.

Видання The Independent оцінювало ймовірну суму позову в $2 млрд, з яких близько $1 млрд - вартість КЗРК і ще приблизно стільки ж - виплачені дивіденди.

Бізнес інтереси Пінчука представлені в різних галузях, у тому числі в трубно-колісному бізнесі ("Інтерпайп"), феросплавах та нафтогазової галузі. Їх управління об'єднано в інвестиційно-консалтинова група EastOne.

Боголюбов і Коломойський - давні ділові партнери та співзасновники групи "Приват", що має інтереси в цілому ряді галузей і контролюючі найбільший в Україні ПриватБанк (обидва - Дніпропетровськ).

КЗРК в 2013 році збільшив випуск товарної залізної руди підземного видобутку на 2,9% в порівнянні з 2012 роком - до 5718 тисяч тонн.

Підприємство в основному реалізує продукцію Єнакіївському метзаводу і Маріупольському меткомбінату ім.Ілліча. КЗРК в даний час керують на партнерських засадах група "Метінвест" і група "Приват". Компанії Starmill Limited належить 99,88 % його акцій.

Його чистий прибуток в 2012 році скоротилася на 57,2% - до 772,16 млн грн , а чистий дохід впав на 23,4% - до 3,57 млрд грн. 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

21.11.2018, 07:51
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus