США звинувачують Росію у порушенні принципів СОТ

23 грудня 201523:29

У новій доповіді Управління торгового представника США Росія звинувачується у відході від основоположних принципів Світової організації торгівлі (СОТ): лібералізації торгівлі, прозорості та верховенства закону.

Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на Bloomberg.

Доповідь робить акцент на посиленні в Росії торгового протекціонізму та "необґрунтованих і каральних заходах", спрямованих проти країн-сусідів і США.

Управління відзначає лише один позитивний момент: зниження багатьох митних тарифів згідно з домовленостями про вступ Росії до СОТ.

США мають намір і далі уважно відстежувати динаміку експортних мит в РФ, які, на думку Вашингтона, часто використовуються в якості політичного інструменту і засоби захисту вітчизняних виробників. Крім того, США стежитимуть за використанням субсидій і заходів контролю цін, особливо на титан і природний газ.

Однією з найбільш істотних проблем в доповіді називається дотримання в РФ прав інтелектуальної власності, хоча Управління торгового представника США і відзначає деякі позитивні зрушення.

Як повідомляв INSIDER, Україна готує звернення до Світової організації торгівлі (СОТ) з приводу неправомірних дій Росії відносно імпорту сільгосппродукції з України.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

4.12.2018, 21:38
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus