Суд зняв арешт з 65 тис. тонн нафтопродуктів Курченка на "Одеському НПЗ"

26 жовтня 201512:23

Печерський районний суд Києва зняв арешт з нафтопродуктів, що служили речовим доказом у кримінальному провадженні про нелегальне ввезення та продаж на території України нафтопродуктів підконтрольними бізнесмену Сергію Курченку фірмами.

Про це свідчить ухвала Печерського районного суду міста Києва від 22 жовтня, повідомляє Укрінформ.

Згідно з документом, на думку слідчого судді Світлани Смик, нафтопродукти, що знаходилися на території Одеського нафтопереробного заводу, більше не підлягають арешту, оскільки на указаній території вони відсутні.

Рішення винесене за поданням виконавчого директора ПАТ "Одеський НПЗ", який звернувся до слідчого судді з клопотанням про скасування арешту майна, оскільки, на думку заводу, арешт був здійснений необґрунтовано. При цьому, слідчий на судове засідання не з'явився та заперечення на подане клопотання не надав.

Зокрема, суд встановив, що нафтопродукти на "Одеському НПЗ" були арештовані ухвалою суду від 6 березня 2014 року. Однак ухвалою слідчого судді Приморського районного суду Одеси від 3 листопада 2014 року задоволено клопотання слідчого та надано дозвіл на зміну місця їх та подальшого знаходження та  їх реалізації Державному підприємству "Укртранснафтопродукт" з урахуванням того, що вказані речові докази знаходяться під митним контролем та не випущені у вільний обіг на митній території України.

Згідно Акту прийому-передачі від 22 листопада 2014 року , вказані нафтопродукти прийнято ДП "Укртранснафтопродукт".

30 липня 2015 року ухвалою слідчого судді Печерського районного суду Києва за клопотанням ГПУ на нафтопродукти, передані для зберігання та подальшої реалізації ДП "Укртранснафтопродукт" було накладено арешт. Однак ухвалою Апеляційного суду Києва від 3 вересня 2015 року арешт було скасовано, зокрема, через відсутність цих нафтопродуктів у ДП "Укртранснафтопродукт".

Нагадаємо, судові справи довкола "Одеського НПЗ" розпочалися у березні минулого. Тоді Курченко втік за межі України, а при перевірці НПЗ правоохоронними органами було встановлено, що вироблені нафтопродукти, які керівництво Одеського НПЗ мало експортувати, насправді за кордон не відправляли.

З метою запобігти несанкціонованому вивезенню з ОНПЗ близько 65 тисяч тонн нафтопродуктів, на які накладено арешт, на територію підприємства 22 листопада введено озброєну державну охорону.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 09:16
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

    • 31 березня 2020

    Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

    За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

     
    • 31 березня 2020

    Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

     
    • 30 березня 2020

    Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

     
    • 30 березня 2020

    Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

    Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

     
Система Orphus