Борг "Укрнафти" перед бюджетом становить 11,4 млрд грн, – ДФС

22 жовтня 201512:53

Станом на 22 жовтня заборгованість ПАТ "Укрнафта" за податковими платежами становить 9,55 млрд грн, з виплати дивідендів – 1,8 млрд грн.

Про це в ході ініційованої НАК "Нафтогаз України" розширеної наради з питань боргів "Укрнафти" повідомив перший заступник Міжрегіонального головного управління ДФС - Центрального офісу з обслуговування платників податків Євген Бамбізов, інформують Українські новини.

"Для акціонерів ми повідомимо, що сума податкової заборгованості "Укрнафти" складає 9,55 млрд грн. Це загальна сума, враховуючи і поточну податкову заборгованість", – сказав Бамбізов.

Представник ДФС зазначив, що у компанії існує також заборгованість перед державним бюджетом у розмірі 1,8 млрд грн дивідендів за 2011-2013 роки, яка не є податковою заборгованістю.

Бамбізов нагадав, що через невиконання компанією договору реструктуризації податкової заборгованості, ДФС розірвала цей договір та офіційно повідомила про це "Укрнафту".

Представник ДФС додав, що на момент укладення реструктуризації за наданою "Укрнафтою" інформацією передбачалося, що грошовий потік компанії в місяць становитиме близько 5 млрд грн.

При цьому за словами виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника, прогнозний дохід "Укрнафти" може становити максимум 2 млрд грн на місяць, тому на момент укладення договору про реструктуризацію (серпень 2015 року) до кінця року компанія могла згенерувати близько 8 млрд грн доходу, при цьому поточні податкові зобов'язання склали б 4-5 млрд грн.

Пасішник зазначив, що виходячи з цього, у представників "Нафтогазу" виникають сумніви щодо економічної обґрунтованості такого договору реструктуризації, оскільки при доході в 8 млрд гривень компанія зобов'язана за цей період погасити заборгованості в розмірі близько 15 млрд гривень.

Як повідомляв INSIDER, проведення 22 жовтня розширеної наради з питання виконання "Укрнафтою" договору реструктуризації податкової заборгованості ініціював НАК "Нафтогаз України".

Раніше глава Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що угоду про реструктуризацію податкової заборгованості з ПАТ "Укрнафта" на початку жовтня було розірвано у зв'язку з тим, що компанія не виконала своїх зобов'язань за цією угодою у вересні.

У серпні ДФС дозволила "Укрнафті" реструктуризувати заборгованість зі сплати податків в розмірі близько 9 млрд грн на 5 місяців під 36% річних.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.11.2018, 18:33
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 28 вересня 2019

  "Хто наступна Гандзюк?": активісти прийшли до Офісу президента

  У п'ятницю, 27 вересня, під Адміністрацією президента відбулася друга “Ніч на Банковій”. Активісти лишили напис на асфальті із запитанням: "Хто наступна Гандзюк?"

   
  • 26 вересня 2019

  “Пожаліли його, живий лишився, а він тепер в суді свідчить”, - в суді з розстрілу групи спецпризначення оприлюднили “прослушку” фігуранта

  Запорізький апеляційний суд на фінішній прямій розгляду справи розстріляних спецпризначенців

   
  • 21 вересня 2019

  Члени "Демократичної сокири" звернулись до міграційної служби щодо потрійного громадянства Коломойського

  Про це стало відомо під час акції "Імпічмент Коломойському", яка відбулась біля Офісу президента у Києві, 20 вересня

   
  • 18 вересня 2019

  У Києві відбулась церемонія подяки ексдиректору Українського інституту національної пам'яті В'ятровичу

   
Система Orphus