Борг "Укрнафти" перед бюджетом становить 11,4 млрд грн, – ДФС

22 жовтня 201512:53

Станом на 22 жовтня заборгованість ПАТ "Укрнафта" за податковими платежами становить 9,55 млрд грн, з виплати дивідендів – 1,8 млрд грн.

Про це в ході ініційованої НАК "Нафтогаз України" розширеної наради з питань боргів "Укрнафти" повідомив перший заступник Міжрегіонального головного управління ДФС - Центрального офісу з обслуговування платників податків Євген Бамбізов, інформують Українські новини.

"Для акціонерів ми повідомимо, що сума податкової заборгованості "Укрнафти" складає 9,55 млрд грн. Це загальна сума, враховуючи і поточну податкову заборгованість", – сказав Бамбізов.

Представник ДФС зазначив, що у компанії існує також заборгованість перед державним бюджетом у розмірі 1,8 млрд грн дивідендів за 2011-2013 роки, яка не є податковою заборгованістю.

Бамбізов нагадав, що через невиконання компанією договору реструктуризації податкової заборгованості, ДФС розірвала цей договір та офіційно повідомила про це "Укрнафту".

Представник ДФС додав, що на момент укладення реструктуризації за наданою "Укрнафтою" інформацією передбачалося, що грошовий потік компанії в місяць становитиме близько 5 млрд грн.

При цьому за словами виконавчого директора НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника, прогнозний дохід "Укрнафти" може становити максимум 2 млрд грн на місяць, тому на момент укладення договору про реструктуризацію (серпень 2015 року) до кінця року компанія могла згенерувати близько 8 млрд грн доходу, при цьому поточні податкові зобов'язання склали б 4-5 млрд грн.

Пасішник зазначив, що виходячи з цього, у представників "Нафтогазу" виникають сумніви щодо економічної обґрунтованості такого договору реструктуризації, оскільки при доході в 8 млрд гривень компанія зобов'язана за цей період погасити заборгованості в розмірі близько 15 млрд гривень.

Як повідомляв INSIDER, проведення 22 жовтня розширеної наради з питання виконання "Укрнафтою" договору реструктуризації податкової заборгованості ініціював НАК "Нафтогаз України".

Раніше глава Державної фіскальної служби Роман Насіров заявив, що угоду про реструктуризацію податкової заборгованості з ПАТ "Укрнафта" на початку жовтня було розірвано у зв'язку з тим, що компанія не виконала своїх зобов'язань за цією угодою у вересні.

У серпні ДФС дозволила "Укрнафті" реструктуризувати заборгованість зі сплати податків в розмірі близько 9 млрд грн на 5 місяців під 36% річних.

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.11.2018, 18:33
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus