Через санкції російські авіакомпанії втратять 106 дозволів на польоти в Україну

1 жовтня 201515:17

Чотири російські компанії "Аерофлот", "Трасаеро", "Росія" і "Сибір", які потрапили під санкції, втратять 106 дозволів на регулярні щотижневі польоти між Україною і Росією.

Загальна кількість дозволів, які були видані російським авіакомпаніям, включаючи UTair, яка не потрапила під санкції, на період літньої навігації 2015 року становить 135 дозволів, повідомляє УНІАН з посиланням на дані Державної авіаційної служби України (Державіаслужба).

За даними Державіаслужби, авіакомпанія "Аерофлот" мала дозволи на 35 щотижневих рейсів за маршрутом Москва-Київ і 21 дозвіл за маршрутом Москва-Одеса.

"Трансаеро" – 19 дозволів на польоти Москва-Київ і 9 на маршрут Москва-Одеса.

Авіакомпанія "Сибір" отримала 14 дозволів на перельоти Москва-Київ, і 1 за маршрутом Москва-Одеса.

UTair мала 21 дозвіл на польоти Москва-Київ, 7 – Москва-Львів і 1 – Сургут-Київ.

"Росія" отримала 7 дозволів на польоти Санкт-Петербург-Київ.

Водночас, з українського боку дозволи на регулярні польоти в Росію мали три перевізника - найбільший український авіаперевізник "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), "Дніпроавіа" і "Моторсіч".

МАУ отримала 13 дозволів на польоти Київ-Москва, 13 на Київ-Санкт-Петербург, 3 на Київ-Калінінград, а також 5 на маршрут Одеса-Москва і 3 – Одеса-Санкт-Петербург.

Крім того, за даними служби, за період січень-вересень 2015 року між Україною і Росією було виконано 339 чартерних рейсів українськими та 885 іноземними авіакомпаніями, з яких частка російських авіакомпаній склала всього 11 рейсів, при цьому, 4 в рамках місії ОБСЄ.

Як повідомляв INSIDER, 25 вересня Кабінет міністрів України відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України прийняв рішення заборонити польоти російських авіакомпаній в Україну (в першу чергу – "Аерофлоту" і "Трансаеро"), а також транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України у випадку, якщо вони везуть товари військового призначення, подвійного призначення або російських військових. Заборона починає діяти з 25 жовтня.

 У відповідь Російська Федерація в якості "дзеркального заходу" ввела з 25 жовтня поточного року заборону на польоти українських авіакомпаній в міста Російської Федерації. Повідомлення про заборону польотів вже отримали три українські авіакомпанії – "МАУ", "Дніпроавіа" і YanAir.

 

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 06:09
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus