Фонд гарантування вкладів не може почати виплати вкладникам банку Єфремова

28 вересня 201511:09

Порядок та строки виплат вкладникам ПАТ "Укркомунбанк" будуть визначенні після врегулювання процедури ліквідації банку, здійснення якої тимчасово неможливе через проведення АТО, а також отримання інформації, що забезпечить формування переліків вкладників, які мають право на відшкодування коштів.

Таке рішення прийняте виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 22 вересня, повідомляє прес-служба установи.

"Підставою до такого рішення став лист уповноваженої особи до фонду про те, що станом на день запровадження процедури ліквідації ПАТ "Укркомунбанк", головний офіс даної банківської установи знаходиться у населеному пункті (м. Луганськ), на території якого органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження", – сказано у повідомленні.

Крім того, як відзначають у фонді, на території Луганської області склалась ситуація, яка унеможливлює роботу банківської системи.

Крім того, станом на 14 вересня 2015 року, не встановлено місцезнаходження первинних бухгалтерських документів ПАТ "Укркомунбанк", а також серверів (із встановленою базою даних банку) автоматизованої банківської системи, інших документів та технічних засобів Банку.

"У зв’язку із зазначеним, подати до фонду інформацію про вкладників ПАТ "Укркомунбанк" (перелік вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок ФГВФО) тимчасово не вбачається можливим, беручи до уваги відсутність фактичного доступу до головного офісу ПАТ "Укркомунбанк", який розташований у м. Луганськ", – сказано у повідомленні.

Як повідомляв INSIDER, НБУ прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Український комунальний банк" ("Укркомунбанк") 14 вересня.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в "Укркомунбанк" з 13 травня строком на три місяці.

Зазначимо, за даними НБУ станом на 1 січня 2014 року серед акціонерів "Укркомунбанку" були відсутні власники пакетів акцій понад 10%.

Як писав INSIDER, "Укркомунбанк", завод "Термо", девелоперська компанія "Новобуд", СК "Оранта-Лугань" входили в американську TBM Holding. Її бенефіціар – колишній голова фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов.

 

 

 

 

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

18.11.2018, 18:16
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus