Visa відмовляється обслуговувати картки російських банків

У РФ ще не встигли перейти на внутрішнє обслуговування карток
28 вересня 201510:09

Американська компанія Visa, що надає послуги проведення платіжних операцій, з 1 жовтня відмовляється від гарантованого обслуговування операцій за картками російських банків.

До цього терміну Національна система платіжних карт РФ (НСПК) повинна повністю переключити всі операції Visa на себе, повідомляє КоммерсантЪ.

Кілька учасників ринку розповіли, що Visa надіслала листи, в яких попередила членів системи про зміни в порядку обслуговування карт.

"Visa повідомила, що з 1 жовтня, якщо авторизаційні запити (отримання схвалення від системи на проведення операції) з локальними операціями (всередині РФ) будуть надходити в Visa, вона не гарантує їх обробку", — говорить один зі співрозмовників.

За його словами, Visa фактично знімає з себе відповідальність за відмову обробляти операції, за які їй довелося б повторно внести страховий депозит в ЦБ. Visa підтвердила надсилання таких листів усім банкам.

З 1 жовтня, відповідно до первісної схеми, російські банки повинні працювати тільки по процесінгу НСПК. Однак, за інформацією видання, повна міграція ще не завершена.

За оцінками учасників ринку, на повне завершення міграції в НСПК необхідно не менше місяця. У відведені Visa три робочі дні вересня завершити цей процес навряд можливо, вважає один зі співрозмовників.

В який термін схема буде повністю запроваджена і чи встигнуть це зробити до 1 жовтня, в НСПК не повідомляють. "Це внутрішній технологічний процес НСПК, який реалізується відповідно до затвердженої "дорожньої карти" і ніяк не впливає на еквайринг операцій", — пояснили там.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

14.11.2018, 01:46
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus