"Центренрего" очолив підлеглий менеджера Григоришина з "Укренерго"

2 вересня 201512:12

Виконуючим обов’язки генерального директора "Центренерго" призначено Олега Коземка замість Ігоря Балабанова.

Про це йдеться у повідомленні ПАТ "Центренерго" в системі розкриття інформації Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України.

Згідно з повідомленням, відповідне рішення Наглядової ради компанії було прийнято 31 серпня і воно вступає в силу 3 вересня.

Як зазначається в повідомленні, Олег Коземко очолюватиме держкомпанію на період проведення конкурсного вiдбору на замiщення вакантної посади генерального директора ПАТ "Центренерго" та/або до прийняття зборами акцiонерiв рiшення про обрання голови виконавчого органу компанії.

До призначення на посаду Коземко з лютого 2015 року працював начальником Державної iнспекцiї з експлуатацiї електричних станцiй i мереж – Головним державним iнспектором з експлуатацiї електричних станцiй та мереж ДП "НЕК "Укренерго". До цього він працював технічним директором "Центренерго" та директором Трипiльської ТЕС.

"Центренерго" експлуатує Вуглегірську, Зміївську і Трипільську ТЕС, сумарною встановленою потужністю 7 550 МВт. Державі в особі НАК "Енергетична компанія України" належить 78,3% акцій "Центренерго".

Нагадаємо, 25 грудня 2014 року Міністерство енергетики та вугільної промисловості України своїм наказом №289 призначило виконуючим обов’язки директора "Укренерго" Юрія Касіча. До цього призначення протягом 2011-2014 років Касіч обіймав керівні посади в ПАТ "Черкасиобленерго", ПАТ "Вінницяобленерго", ТОВ "Луганське енергетичне об’єднання" та ПАТ "Чернігівобленерго", які всі пов’язані з Костянтином Григоришиним.

 

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

20.11.2018, 10:27
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus