США запровадили санкції проти найбільшого родовища "Газпрому" на шельфі

7 серпня 201517:54

США ввели санкції щодо Південно-Киринського родовища "Газпрому" в Охотському морі, за рахунок освоєння якого компанія планувала розширювати виробництво на своєму єдиному заводі зі зрідження газу.

Про це йдеться в урядовому журналі Federal Register (входить у Міністерство торгівлі США), опублікованому в п'ятницю, повідомляють Ведомости.

Зокрема, уряд США постановив, що експорт, реекспорт та передача всередині країни будь-якого обладнання, яке підлягає експортному регулюванню, для цього родовища будь-якою особою без попередньої згоди Бюро промисловості та безпеки (структура Мінторгу США) містить ризики порушення секторальних санкцій проти Росії.

Південно-Киринське родовище включене до списку санкцій, "тому що повідомлялося, що воно містить істотні запаси нафти". Водночас санкції поширюються і на "кінцевих споживачів".

Південно-Киринське входить в проект "Газпрому" "Сахалін-3". Це одне з найбільших родовищ на російському шельфі. За розміром запасів воно поступається тільки Штокманівському родовищу "Газпрому" в Охотському морі, освоєння якого відкладено. Запаси Південно-Киринського становлять майже 640 млрд куб м газу і 97 млн тонн конденсату.

Як зазначає видання, рік тому міністр енергетики Олександр Новак оголосив, що на родовищі також знайдено величезні запаси нафти – 464 млн тонн. Але на баланс "Газпрому" їх наразі не поставили.

 

 
Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

15.11.2018, 05:16
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus