Станцію "Укртранснафти" у Кременчуці пікетують 300 молодиків Коломойського

1 серпня 201513:54

Лінійну виробничо-диспетчерську станцію Кременчук "Укртранснафти" пікетують приблизно 300-400 невідомих молодих людей, переодягнених у спецодяг "Укртатнафти".

До станції постійно підвозять людей із Кременчуцького нафтопереробного заводу, що належить олігарху Ігорю Коломойському, повідомив INSIDER директор кременчуцької філії "Укртранснафти" Віталій Величко.

"О 2-ій ночі приїхало 5 невідомих осіб, представилися представниками СБУ, але відмовилися показувати посвідчення, намагалися потрапити на станцію (ЛВДС Кременчук "Укртранснафти" - ред.). Їх наша служба безпеки не пустила. Було прийнято рішення про посилення безпеки на станції", - розповів він.

"Об 11:30 приїхали люди, переодягнені у спецодяг "Укртатнафти", молоді хлопці. На запитання, в яких цехах ви працюєте, вони не змогли відповісти. Казали, що вже 3-4 дні не качають нафту, що не є насправді дійсністю", - зазначив Величко.

За його словами, нині до ЛВДС вже почали звозити людей із НПЗ.

"Кажуть, що беззаконня, що нафту не качають на завод. І відразу прийшли ці хлопці молоді переодягнені. Приблизно 150 осіб. Зараз почали автобусами підвозити людей. Там уже близько 300-400 осіб зібралося. Раніше були спроби зайти на станцію, але зараз штурмових дій немає", - наголосив представник "Укртранснафти".

31 липня в "Укрнафті" повідомили про зупинення "Укртранснафтою" перекачування їхньої нафти.

За джерелами INSIDER, група Приват в особі "Укртатнафти" відмовилася повернути технологічну нафту "Укртранснафті" для закачування у звільнені резервуари і трубопроводи, щоб держава не несла непомірних витрат на її зберігання. У відповідь держава в особі "Укртранснафти" зупинила прокачування нафти на завод і направила нафту "Укрнафти" до себе в систему, запропонувавши одержувачу нафти ("Укртатнафті") забирати замість цього таку ж нафту зі зберігання в орендованих резервуарах заводу.

Як повідомив співрозмовник, Коломойський у п'ятницю, 31 липня, вимагав від прем'єра Арсенія Яценюка негайно почати перекачку нафти і дати відповідну вказівку в. о. керівника "Укртранснафти" Роману Сидораку.

Розділи :
Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

КОМЕНТАРІ

17.11.2018, 21:26
Додати

ГОЛОВНА ШПАЛЬТА

  • 31 березня 2020

  Land Rover, Lexus та елітні годинники: що задекларував новий глава МОЗ

  За минулий рік Степанов заробив 87 807 грн як очільник Одеської ОДА і отримав проценти в Ощадбанку на суму 2,83 млн грн

   
  • 31 березня 2020

  Авто за мільйон гривень та готівка: що задекларував новий заступник Венедіктової

   
  • 30 березня 2020

  Рада підтримала “антиколомойський” законопроект

   
  • 30 березня 2020

  Рада з другої спроби обрала очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

  Верховна Рада України у понеділок, 30 березня, з другої спроби проголосувала за призначення очільників МОЗ та Мінстерства фінансів

   
Система Orphus